Web sitemize hoşgeldiniz, 24 Şubat 2021

Cem Belevi

Cem Belevi

Cem Belevi kimdir
Cem Belevi, 4 Haziran 1987 tarihinde İzmir‘de ressam bir anne ve piyanist bir babanın oğlu olarak doğmuştur. 7 yaşında ailesinin de desteği ile piyano dersleri alarak müziğe ilk adımlarını atmış oldu. 13 yaşında gitar çalmasını öğrenmeye başladı. Okul yıllarında konserler veren Cem Belevi, ilk bestelerini de o yıllarda yapmaya başladı.

Üniversite eğitimi için İngiltere‘ye gitti. 5 yıl kaldığı İngiltere’de ilk 6 ay Cambridge‘te dil eğitimi, sonrasında 1 sene Londra David Game College’ta ekonomi ve 3 sene Brunel Üniversitesi‘nde Uluslararası İşletme okuyarak üniversite eğitimini tamamladı.

Üniversite yılları sırasında Londra‘nın büyüleyici ve romantik atmosferinde onlarca beste yaptı. Ayrıca Londra’dayken London Scholl Of Contemporary Music (LCCM)’te; Blues, Jazz ve Şan eğitimi aldı. Üniversiteden mezun olduktan sonra kariyerine Londra‘da dünyaca ünlü bir şirkette çalışarak başladı. ancak müzik yapma isteği ile her şeyi bırakarak Türkiye‘ye döndü ve 2011 yılında albüm çalışmalarına başladı.

2013 yılında ilk albümü “Bilmezsin”i çıkarttı.

Ajda Pekkan‘dan dinlediğimiz ‘Kim Ne Derse Desin‘ isimli şarkının düzenlemesini Mustafa Ceceli yaptı. Ve Ayşe Akın, “Kim Ne Derse Desin” şarkısında Cem Belevi ile düet yaptı. DMC müzikten çıkan İlk single’ı olmasına rağmen klip üç ayda yaklaşık 15 milyon kez tıklandı.

Albümleri :
2013 – Bilmezsin
2015 – Kim Ne Derse Desin (single)
————————————————————————————-
Cem Belevi iletişim ; 0532 206 59 59 – 0532 404 66 63
Cem Belevi menajeri, Cem Belevi web sitesi, Cem Belevi iletişim, Cem Belevi konser fiyatı, Cem Belevi konser bedeli, Cem Belevi konser kaşesi, Cem Belevi organizasyonu, Cem Belevi menajerlik firması, Cem Belevi menejeri, Cem Belevi sahne fiyatı, Cem Belevi sahne konser fiyatı, Cem Belevi konser fiyatı ne kadar, Cem Belevi belediye festival ücreti, Cem Belevi İmza günü ücreti, Cem Belevi sahne menajeri, Cem Belevi ulaşım, Cem Belevi menajeri, Cem Belevi menajerlik ulaşım, Cem Belevi menajeri kim, Cem Belevi yılbaşı konser fiyatı, Cem Belevi mail adresi, Cem Belevi menajer iletişim, Cem Belevi konser ücreti, Cem Belevi belediye konser fiyatı, Cem Belevi festival konser fiyatı, Cem Belevi menajerlik şirketi, Cem Belevi telefon numarası, Cem Belevi menajer,

Sanatçıya Ait Eserler