Web sitemize hoşgeldiniz, 02 Mart 2021

İdo Tatlıses

İdo Tatlıses

İdo Tatlıses Kimdir?
İdo Tatlıses 15 Şubat 1992 yılında İstanbul’da doğmuştur. Annesinin adı Derya Tuna, babasının adı İbrahim Tatlıses’tir. Müzisyen bir aileden gelmektedir. Böyle bir ailede büyüdüğü için İdo Tatlıses ‘de müzikle ilgilenmeye başlamıştır. İbrahim Tatlıses ünlü bir ses sanatçısı aynı zamanda oyunculuk da yapmıştır. 1 yaşından 19 yaşına kadar özel şoförü ve koruması vardır. Eğitimini İsviçre College du Leman’da tamamlamıştır. İlk iş hayatına babasına ait olan Tatlıses TV’ de başlamıştır. 1.93 m boyunda, 80 kilo ve 24 yaşında genç bir sanatçıdır. Saçları siyah, gözleri kahverengidir.

İdo Tatlıses Amerika Boston’da sayılı bir müzik okulunda 15 ay boyunca müzik eğitimi almıştır. Amerika’da kaldığı dönemlerde bazı clublarda DJ ‘lik yapmıştır. Türkiye’ye döndükten sonra bir dönem bazı yerlerde DJ’lik yapmıştır. Aynı zamanda 2013 yılında açılan Tatlıses Kebap’ın işletmesini annesi Derya Tuna ile birlikte yapmıştır. Beykent Üniversitesinde Sahne ve Gösteri Sanatları bölümünde de eğitim almıştır. İdo Tatlıses, Kenan Doğulu, Ozan Doğulu, Tarkan, Erdem Kınay gibi ünlülerin şarkılarını beğenmektedir. Michael Jackson hayranıdır. İlk albümünü 2014 yılında Sonsuz Teşekkürler adında çıkarmıştır.
—————————————————————————-
İdo Tatlıses iletişim 0532 206 59 59 – 0532 404 66 63
İdo Tatlıses menajeri, İdo Tatlıses web sitesi, İdo Tatlıses iletişim, İdo Tatlıses konser fiyatı, İdo Tatlıses konser bedeli, İdo Tatlıses konser kaşesi, İdo Tatlıses organizasyonu, İdo Tatlıses menajerlik firması, İdo Tatlıses menejeri, İdo Tatlıses sahne fiyatı, İdo Tatlıses sahne konser fiyatı, İdo Tatlıses konser fiyatı ne kadar, İdo Tatlıses belediye festival ücreti, İdo Tatlıses İmza günü ücreti, İdo Tatlıses sahne menajeri, İdo Tatlıses ulaşım, İdo Tatlıses menajeri, İdo Tatlıses menajerlik ulaşım, İdo Tatlıses menajeri kim, İdo Tatlıses yılbaşı konser fiyatı, İdo Tatlıses mail adresi, İdo Tatlıses menajer iletişim, İdo Tatlıses konser ücreti, İdo Tatlıses belediye konser fiyatı, İdo Tatlıses festival konser fiyatı, İdo Tatlıses menajerlik şirketi, İdo Tatlıses telefon numarası, İdo Tatlıses menajer,

Sanatçıya Ait Eserler