Web sitemize hoşgeldiniz, 05 Mart 2021

Hadise

Hadise

Hadise Açıkgöz Kimdir
Çocukluğunda şarkı söylemeyi ve ata binmeyi seviyordu. Ekonomi ve Çağdaş Diller eğitimi aldıktan sonra, en büyük tutkusu olan müziğe yönelmeye karar verdi. Ailesi de bu durumu memnuniyetle karşılamış ve genç Hadise’ye destek olmuştu.

Hadise, 2003 yılında Belçika’nın “Popstar”ı olan Idool adlı yarışmaya katıldı. Finale kalan 10 isim arasında yer alamasa da birçok yapımcının dikkatini çekmeyi başardı. 2Brains şirketi kısa süre sonra genç kıza sözleşme teklifinde bulundu. Hadise, yapımcıları Yves Gaillard ve Serge Ramaekers ile birlikte kayıt sürecine başlamak için stüdyoya girdi.

Yapmak istediği müziği “şehirli pop” (urban pop) şeklinde nitelendiriyor. Christina Aguilera ve Beyonce gibi isimleri beğeniyor, ancak aynı zamanda Prince, Janet Jackson, Tina Turner, Alicia Keys, Toni Braxton gibi daha tecrübeli isimlerden de etkilendiğini ifade ediyor. En büyük hayali, Tina Turner ile tanışmak ve aynı sahneyi paylaşabilmek. Türkiye’den ise Tarkan‘ı çok beğeniyor, “Onunla düet yapmak rüya gibi olurdu” diyor.

Hasselt’te pazarlama bölümünde öğrenimini sürdüren ve beş dil (Flamanca, Fransızca, Almanca, Türkçe ve İnü müziğe ayırıyor. Söz yazıyor, beste yapıyor, kayıt stüdyolarında zaman geçiriyor ve konserlerine hazırlanıyor. Bunların yanısıra formunu korumak için jimnastik yapıyor, arkadaşları ve kardeşleriyle zaman geçirmekten hoşlanıyor.

Rock, soul ve dünyanın çeşitli yerlerinde icra edilen farklı müzik türlerini bir araya getirerek kendi beğenisine göre şekillendirmeyi amaçlayan Hadise’nin ilk teklisi “Sweat” adını taşıyordu. Yves Jongen’in yazdığı ve Serge Ramaekers ile birlikte yapımını üstlendiği şarkı, 3 farklı versiyonuyla raflardaki yerini aldı. Onu daha geniş kitlelere taşıyan parça ise, Haziran 2005 çıkışlı “Stir Me Up” oldu. Şarkıcı, toplam 5 versiyonuyla sunulan “Stir Me Up”ın video klibiyle de olumlu not aldı.

Hadise, son olarak 13 Ocak 2006’da yeni teklisi “Ain’t No Love Lost”u müzikseverlerin beğenisine sundu. Şarkının video klibi ise Tayland’da çekildi. Öte yandan “Ain’t No Love Lost” teklisinde, şarkının “Burdayım” adlı bir de Türkçe versiyonu bulunuyor.

Hadise; şarkı sözü yazmaya, beste yapmaya ve kendini geliştirmeye devam ediyor. Ayrıca Belçika’da çeşitli konserler veriyor, Almanya, Hollanda, Polonya ve hatta Hindistan’da sahne almak için anlaşmalar imzalıyor. Onun adı şimdiden dünyaya yayılmaya başladı. Bakalım Hadise’yi önümüzdeki yıllarda Christina Aguilera, Jennifer Lopez gibi tüm dünyanın peşinden koştuğu bir popüler müzik yıldızı olarak görebilecek miyiz…

Serdar Ortaç‘ın 2008 yazında piyasaya çıkan Nefes albümünde yer alan “Düşman” adlı şarkıda Ortaç’la düet yaptı.

Türkiye’yi temsil ettiği 2009 Eurovision Şarkı Yarışması’nda 16 Mayıs 2009 tarihinde “Düm Tek Tek” adlı şarkıyla dördüncü oldu.

Popstar adlı yarışma programında sunuculuk yaptı.

2011 Ekim ayında Show TV’de yayınlanan, Acun Medya yeni projesi olan “O Ses Türkiye” ses yarışmasının jüriliğini yaptı.
————————————————————————–
Hadise İletişim ; 0532 206 59 59 – 0532 404 66 63
Hadise menajeri, Hadise web sitesi, Hadise iletişim, Hadise konser fiyatı, Hadise konser bedeli, Hadise konser kaşesi, Hadise organizasyonu, Hadise menajerlik firması, Hadise menejeri, Hadise sahne fiyatı, Hadise sahne konser fiyatı, Hadise konser fiyatı ne kadar, Hadise belediye festival ücreti, Hadise İmza günü ücreti, Hadise sahne menajeri, Hadise ulaşım, Hadise menajeri, Hadise menajerlik ulaşım, Hadise menajeri kim, Hadise yılbaşı konser fiyatı, Hadise mail adresi, Hadise menajer iletişim, Hadise konser ücreti, Hadise belediye konser fiyatı, Hadise festival konser fiyatı, Hadise menajerlik şirketi, Hadise telefon numarası, Hadise menajer,Hadise İletişim, Hadise İletişim Bilgileri, Hadise Menejer, Hadise Menejeri, Hadise Menejerlik, Hadise Menajer,Hadise Menajeri, Hadise Menajerlik, Hadise Resmi, Hadise Resmi Menejer, Hadise Resmi Menejeri, Hadise Resmi Menejerlik, Hadise Resmi Menajer, Hadise Resmi Menajeri, Hadise Resmi Menajerlik, Hadise Resmi Menajeri Kim, Hadise Resmi Menejeri Kim, Hadise Resmi Site, Hadise Resmi Sitesi, Hadise Telefon, Hadise Telefonu, Hadise Telefon Numarası, Hadise Konser, Hadise Konseri, Hadise Konserleri, Hadise KonserTakvimi,Hadise Konser Fiyatı, Hadise Konser Ücreti, Hadise Konser Bedeli, Hadise Düğün Ücreti, Hadise Düğün Fiyatı,Hadise Düğün Kaşesi, Hadise Düğün Organizasyonu, Hadise Biyografi, Hadise Hayatı, Hadise Klip, Hadise Klipleri, Hadise Şarkıları, Hadise Videoları, Hadise Resimleri, Hadise Fotoğrafları, Hadise Kaşe, Hadise Kaşesi

Sanatçıya Ait Eserler