Pamela Kimdir ?

Pamela iletişim 0 532 206 59 59 Pamela İletişim Telefonu

 

Pamela Spence kimdir ?
Pamela Spence, 1975 doğumlu şarkıcı, oyuncu. 80ler synth pop tarzını günümüze uyarlayan Spence, Teoman’ın vokalisti olarak ünlendi. Birçok tiyatro oyununda ve müzikalde sahne aldı. Sanatçı hareketli tavırları ve sahne performansıyla öne çıkıyor.Pamela Spence, 1975 yılında Heidelberg, Almanya’da dünyaya geldi. Annesi Türk, babası ise İngilizdi.

Pamela İletişim 0532 206 59 59

Çocukluk yıllarını Amerika ve Almanya’da geçirdi. Annesi ve babası ayrıldıktan sonra annesinin yanında yaşamak üzere Türkiye’ye yerleşti. Türkçe’yi 15 yaşında öğrenebilen Spence, kariyerine televizyon dizilerinde aldığı küçük rollerle başladı ve tiyatro sahnesinde hız verdi.

Lisede okurken bir yandan bir dişçinin yanında çalışıyor, bir yandan da TRT’de çevirmenlik yapıyordu. Ankara Devlet Konservatuarı Tiyatro Bölümü’nden 1998’de mezun olduktan sonra Okan Bayülgen ve Fikret Kuşkan gibi isimlerle “Atları da Vururlar” müzikalinde, “Mucizeler Komedyası” müzikalinde ve “Lahmacun ve Pizza” dizisinde rol aldı.Spence, şarkıcılığa Ankara’da bir barda arkadaşlarının isteği üzerine sahneye çıkmasıyla başladı. Barda sahne alan gruptan teklif aldıktan sonra bir süre bu grubun üyesi oldu.

Pamela Menajeri 0532 206 59 59

Birçok grupla çalıştıktan sonra kendi grubu “Pam’s Band”i kurmaya karar verdi ve Hayal Kahvesi, Kemancı gibi barlarda sahne almaya başladı. Bu sırada Teoman’ın vokalisti Aslı, kendi solo albüm hazırlıkları için ayrılınca Spence, Teoman’la birlikte çalışmaya başladı. Bu işbirliği 4 yıl sürdü.Teoman’la çalıştığı sırada birçok albüm teklifi alan Spence, bu teklifleri istediği tarzı yakalayamayacağı için geri çevirdi.

Pamela Menajer 0532 206 59 59

Aranjör Artun Ertürk’le birlikte solo albümünü çıkartma kararını aldıktan sonra ilk parçası “Kendimi Sevmek”i 2002’de tamamladı. Hazırlık döneminin ardından ilk albümü “Eğer Dinlersen”i 2003 yılında çıkardı. Bu albümün başarısının ardından da 2004 tarihli “Şehir Rehberi” ve Mayıs 2006 tarihli “Cehennet” albümleri geldi.Spence’in kostümlerini annesi tasarlıyor. Sanatçı aynı zamanda uzun zamandır kick-boxla uğraşıyor. Albümlerinde “Pamela” ismini kullanıyor. “İstanbul” adlı şarkısının video klibinde birlikte oynadığı Oliver adında bir erkek kardeşi var. Oyuncu Burak Sergen’le kısa süren bir evlilik yapmış. Şu anda oyuncu Şevket Çoruh’la birlikte. Güne erken başlamayı seven Spence’in en büyük tutkusu gün içinde sevdiği kafelerde kitap okumak, akşamları ise film izlemek.

Pamela Menajerlik 0532 206 59 59

Muharrem Yıldırım Music Production Menajerlik & Organizasyon Hizmetleri
1993’den Bugüne Hizmetinizdeyiz

İletişim Bilgilerimiz
Genel Koordinatör: Muharrem Yıldırım : 0532 206 59 59
Merkez Ofis iletişim Bilgileri : 0212 217 59 59 – 0216 378 59 59
Organizasyon sorumlusu Şebnem Yıldırım 0532 450 72 70

Adres: Müsahip Sk.No 20 Ortaköy, 34347 BEŞİKTAŞ /İSTANBUL

Mail:mymenajerlik@gmail.com
Web Sitelerimiz
https://muharremyildirim.com/
https://mymenajerlik.com/
https://www.mysanatcifiyatlari.com/
Resmi Instagram Hesablarımız @mymenajerlikofficial @muharremyildirimofficial

Pamela belediye festival ücreti, Pamela belediye konser fiyatı, Pamela festival konser fiyatı, Pamela iletişim, Pamela İmza günü ücreti, Pamela konser bedeli, Pamela konser fiyatı, Pamela konser fiyatı ne kadar, Pamela konser kaşesi, Pamela konser ücreti, Pamela mail adresi, Pamela menajer, Pamela menajer iletişim, Pamela menajeri, Pamela menajeri kim, Pamela menajerlik firması, Pamela menajerlik şirketi, Pamela menajerlik ulaşım, Pamela menejeri, Pamela organizasyonu, Pamela sahne fiyatı, Pamela sahne konser fiyatı, Pamela sahne menajeri, Pamela telefon numarası, Pamela ulaşım, Pamela web sitesi, Pamela yılbaşı konser fiyatı

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Bizi Arayın
Verified by MonsterInsights