Web sitemize hoşgeldiniz, 25 Temmuz 2021

Oğuzhan Koç

Oğuzhan Koç

Oğuzhan Koç kimdir,
Oğuzhan Koç, 13 Mayıs 1985 tarihinde Erzincan, Refahiye’de Bahattin ve Kıymet Koç çiftinin ikinci erkek çocukları olarak doğmuştur. 13 Mart 1992 tarihinde yaşanan Erzincan depreminin ardından ailesiyle Bursa‘ya taşındı. Müzik eğitimi veren özel bir koronun (Ali Cengiz Çelenk Korosu) giriş sınavlarına katıldı ve kazandı.

8 yaşında Bursa Devlet konservatuarı hocalarıdan müzik eğitimi almaya başladı, 16 yaşına kadar devam etti. İlkokulun ardından Gazi Anadolu Lisesi’ne girdi, ortaokul ve lise hayatına orada devam etti. Henüz lisede olmasına rağmen grubuyla üniversite şenliklerinde konserler verdi. Ortaokul ve lisede amatör olarak tiyatro ile ilgilendi. Lisede sınıf arkadaşı oyuncu Eser Yenenler ile arkadaş oldu.

Bir yıl İzmir‘de Dokuz Eylül Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesinde okudu olmadı. 2005 yılında İstanbul‘a geldi, Eser Yenenler‘in yanına yerleşti. Grup kurdu çeşitli yerlerde müzik yaptı, şarkı söyledi. İstanbul Üniversitesi Antropoloji Bölümünde okumaktadır.

2007 yılı ağustosunda BKM Atölye Oyuncuları arasına katıldı. 2009 yılında Yılmaz Erdoğan‘ın yönetmenliğini yaptığı Neşeli Hayat filminde oynadı. “Çok Güzel Hareketler Bunlar” komedi programında oynadı. Oğuzhan Koç, “Çok Güzel Hareketler Bunlar” isimli komedi programında sergilediği oyunculuk performansına müzik yeteneğini de ekleyerek kısa sürede adından sıkça söz ettirmeyi başardı.

Oğuzhan Koç, şarkıcı Ferhat Göçer‘e söz ve müziği kendisine ait olan “Gül ki Sevgilim” adlı şarkıyı vermiştir. 2009 yılındaki Gülben Ergen‘in “Uzun Yol Şarkıları” albümündeki “Giden Günlerim Oldu” şarkısı da Oğuzhan Koç’a aittir.

Oğuzhan Koç, Star TV’de 2013 Mayıs ayında Eser Yenenler ve İbrahim Büyükak ile beraber 3+1 isimli gece şovuna başladı. Proğramı Acun Ilıcalı‘nın satın almasıyla 5 Ekim 2013 tarihinden itibaren “3 Adam” adıyla devam etmektedir.

Ödülleri :
2011 – 17. Kral Müzik Ödülleri, ‘En İyi Film Müziği’ ödülü “Çok Filim Hareketler Bunlar” filmi ile

Albümü :
2013 – Ben Hala Rüyada
———————————————————————————————————–
Oğuzhan Koç İletişim 0532 206 59 59 – 0532 404 66 63
Oğuzhan Koç menajeri, Oğuzhan Koç web sitesi, Oğuzhan Koç iletişim, Oğuzhan Koç konser fiyatı, Oğuzhan Koç konser bedeli, Oğuzhan Koç konser kaşesi, Oğuzhan Koç organizasyonu, Oğuzhan Koç menajerlik firması, Oğuzhan Koç menejeri, Oğuzhan Koç sahne fiyatı, Oğuzhan Koç sahne konser fiyatı, Oğuzhan Koç konser fiyatı ne kadar, Oğuzhan Koç belediye festival ücreti, Oğuzhan Koç İmza günü ücreti, Oğuzhan Koç sahne menajeri, Oğuzhan Koç ulaşım, Oğuzhan Koç menajeri, Oğuzhan Koç menajerlik ulaşım, Oğuzhan Koç menajeri kim, Oğuzhan Koç yılbaşı konser fiyatı, Oğuzhan Koç mail adresi, Oğuzhan Koç menajer iletişim, Oğuzhan Koç konser ücreti, Oğuzhan Koç belediye konser fiyatı, Oğuzhan Koç festival konser fiyatı, Oğuzhan Koç menajerlik şirketi, Oğuzhan Koç telefon numarası, Oğuzhan Koç menajer,

Sanatçıya Ait Eserler