Web sitemize hoşgeldiniz, 25 Şubat 2021

Derya Uluğ

Derya Uluğ

Derya Uluğ kimdir?

Canavar şarkısını söyleyen Derya Uluğ kimdir? Derya Uluğ evli mi? Sevgilisi kim? Sanatçının özel hayatı ve hakkında bilinmeyenler biyografi bölümümüzde. Kim kimdir bölümümüzde Derya Uluğ’u ağırlıyoruz. İşte Derya Uluğ hayatı.

Derya Uluğ nabız 180 indirilen şarkılar arasında rekor kırdı. Derya Uluğ okyanus şarkısı ile bir anda piyasaya büyük bir çıkış yaptı. Sanatçının albümünde yer alan bir diğer şarkı ise Derya Uluğ canavar şarkısı. Derya Uluğ düet ve çalıştığı şarkıcılarla en çok dinlenen sanatçılar listesinde ilk sıralarda yerini aldı. Derya Uluğ Berkay, Fikret Dedeoğlu, Hakan Keleş, İrem Derici ve daha birçok sanatçı ile yaptığı düetlerle başarılı şarkılar seslendiriştir. Derya Uluğ remix yaptığı şarkılarda çok tutuldu. Derya Uluğ hayatı Derya Uluğ haber ve detayları başlıyor.

Derya Uluğ sesi Sanatçı Gülşen ile karıştırıldı
Derya Uluğ radyolarda dinlenmeye başladığında ilk etapta şarkıyı seslendiren kişinin sanatçı Gülşen olduğu düşünüldü. Şarkılarının isimleri sürekli Gülşen şarkıları diye aratıldı. Müzik kanallarında kliplerinin dönmesiyle kendine has bir tarzı olduğu ve güzelliği ile bunu pekiştirdiği ölçüldü. Derya Uluğ albüm şarkıları beğeni ile tüm yazın en çok dinlenen şarkıları arasında yer aldı.

Derya Uluğ Çocuğu var mı?
Aşk hayatın gizli olan ve özel hayatı ile gündeme pek sık gelmeyen sanatçılar arasında. Magazinsiz hayat Derya Uluğ özellikleri arasında. Derya Uluğ sadece magazinde bir isimle anıldı. Derya Uluğ İdo Tatlıses sevgili mi? Şeklinde. Derya Uluğ çocuğu var mı? Derya Uluğ 31 yaşında sevgilisi Asil Gök. Daha önce yaptığı bir evliliği de yoktur. Böylece Derya Uluğ çocuğu da yoktur. Peki,müzisyen Asil Gök kimdir?

Derya Uluğ kimdir? Biyografisi
Derya Uluğ Biyografi: Derya Uluğ doğum tarihi 21 Şubat 1986’dır. Derya Uluğ nereli? Güzel sanatçı İzmir’de dünyaya geldi. Derya Uluğ yaşı 31’dir. Tüm yaşam hayatı İzmir’de geçmiştir. Babası tekstilcidir. Derya Uluğ annesi ise ev hanımıdır. Derya Uluğ kardeşleri var mı çok merak ediliyordu. Derya Uluğ’nun üç kardeşi bulunmaktadır. Derya Uluğ 1,66 boyunda, 53 kilodur.

Kariyerine ilk olarak 8 yaşındayken ses yarışmasıyla başlayan Derya Uluğ nota ve nazariyat eğitimi görmüştür. Muğla Üniversitesi müzik öğretmenliği bölümünü bitirdi. Uluğ Haliç Üniversitesi devlet konservatuvarında yüksek lisans yaptı.

3 yıl boyunca Ebru Gündeş’in vokalistliğini yaptı. Derya Uluğ ardından kendi albümünü çıkarmak için usta sanatçı ile yollarını ayırmıştır. Sanatçı şimdilerde yeni albümünün hazırlık çalışmalarına başlamıştır.
—————————————————————————————
Derya Uluğ İletişim ; 0532 206 59 59 – 0532 404 66 63
Derya Uluğ menajeri, Derya Uluğ web sitesi, Derya Uluğ iletişim, Derya Uluğ konser fiyatı, Derya Uluğ konser bedeli, Derya Uluğ konser kaşesi, Derya Uluğ organizasyonu, Derya Uluğ menajerlik firması, Derya Uluğ menejeri, Derya Uluğ sahne fiyatı, Derya Uluğ sahne konser fiyatı, Derya Uluğ konser fiyatı ne kadar, Derya Uluğ belediye festival ücreti, Derya Uluğ İmza günü ücreti, Derya Uluğ sahne menajeri, Derya Uluğ ulaşım, Derya Uluğ menajeri, Derya Uluğ menajerlik ulaşım, Derya Uluğ menajeri kim, Derya Uluğ yılbaşı konser fiyatı, Derya Uluğ mail adresi, Derya Uluğ menajer iletişim, Derya Uluğ konser ücreti, Derya Uluğ belediye konser fiyatı, Derya Uluğ festival konser fiyatı, Derya Uluğ menajerlik şirketi, Derya Uluğ telefon numarası

Sanatçıya Ait Eserler