Sinan Özen Kimdir ?

Sinan Özen iletişim 0 532 206 59 59 Sinan Özen İletişim Telefonu

 

 

Sinan Özen Kimdir ?

Sinan Özen, Rize, Çayeli’de dünyaya geldi. Babasının işi dolasıyla çocukluğunun bir kısmı İzmit’de geçti. Ailesiyle birlite İstanbul’a yerleşen Sinan Özen, ilk ve ortaokulu burada bitirdi. Ardından lise eğitimi için Rize Endüstri Meslek Lisesi Torna Tasviye bölümüne devam etti.

Sinan Özen İletişim 0532 206 59 59

Lise eğitimini tamamladıktan sonra İstanbul’a dönerek mesleği ile ilgili iş girişimlerinde bulundu. Ancak lise döneminden başlayan müzik sevgisi onu başka yönlere kaydırdı. 1981 yılında bir gazetenin açmış olduğu ses yarışmasına katıldı. Ancak yarışmayı kazanmasına rağmen istediği fırsatlar önüne gelmedi. Daha sonra bir arkadaşı vasıtasıyla tanışmış olduğu Süheyla Altmışdört‘ten nota ve solfej dersleri almaya başladı. Ardından Udi İrfan Özbakır‘dan ud ve nota dersleri ladı. Hocalarının desteği ile 1982 yılında İstanbul Devlet Konservatuvarı’na girdi.

Sinan Özen Menajeri 0532 206 59 59

Profesyonel müzik yaşamına 1989 yılında “Rüyalarım Olmasa” adlı albümle girdi. Okey Plakçılık ile anlaşan büm çıkardı. Bu albümlerde onu üne kavuşturacak “Öpsene Beni”, “Ölürüm Yoluna”, “Sigaramın Dumanı Sen” ve “Evlere Şenlik” gibi parçalarla kısa zamanda müzik dünyasında kendine yer edindi.

Sinan Özen Menajer 0532 206 59 59

1998 yılında Akbaş Plakçılık’a geçtikten sonra burada “Tek Başına”, “Serseri Gönlüm”, “Gitsem Uzaklara” ve “Islak Islak” albümlerini çıkarttı. Sanatçının en son 2007 yılında Sinan Plakçılıktan “Ödün Vermem” adlı albümü müzik marketlerdeki yerini aldı.

Sinan Özen Menajerlik 0532 206 59 59

Sinan Özen’i konser,festival, Mekan ve Düğün etkinliklerinize davet için lütfen bizi arayın.

Muharrem Yıldırım Music Production Menajerlik & Organizasyon Hizmetleri
1993’den Bugüne Hizmetinizdeyiz

İletişim Bilgilerimiz
Genel Koordinatör: Muharrem Yıldırım : 0532 206 59 59
Merkez Ofis iletişim Bilgileri : 0212 217 59 59 – 0216 378 59 59
Organizasyon sorumlusu Şebnem Yıldırım 0532 450 72 70

Adres: Müsahip Sk.No 20 Ortaköy, 34347 BEŞİKTAŞ /İSTANBUL

Mail:mymenajerlik@gmail.com
Web Sitelerimiz
https://muharremyildirim.com/
https://mymenajerlik.com/
https://www.mysanatcifiyatlari.com/
Resmi Instagram Hesablarımız @mymenajerlikofficial @muharremyildirimofficial

Sinan Özen İletişim, Sinan Özen İletişim Bilgileri, Sinan Özen Menejer, Sinan Özen Menejeri, Sinan Özen Menejerlik, Sinan Özen Menajer,Sinan Özen Menajeri, Sinan Özen Menajerlik, Sinan Özen Resmi, Sinan Özen Resmi Menejer, Sinan Özen Resmi Menejeri, Sinan Özen Resmi Menejerlik, Sinan Özen Resmi Menajer, Sinan Özen Resmi Menajeri, Sinan Özen Resmi Menajerlik, Sinan Özen Resmi Menajeri Kim, Sinan Özen Resmi Menejeri Kim, Sinan Özen Resmi Site, Sinan Özen Resmi Sitesi, Sinan Özen Telefon, Sinan Özen Telefonu, Sinan Özen Telefon Numarası, Sinan Özen Konser, Sinan Özen Konseri, Sinan Özen Konserleri, Sinan Özen KonserTakvimi,Sinan Özen Konser Fiyatı, Sinan Özen Konser Ücreti, Sinan Özen Konser Bedeli, Sinan Özen Düğün Ücreti, Sinan Özen Düğün Fiyatı,Sinan Özen Düğün Kaşesi, Sinan Özen Düğün Organizasyonu, Sinan Özen Biyografi, Sinan Özen Hayatı, Sinan Özen Klip, Sinan Özen Klipleri, Sinan Özen Şarkıları, Sinan Özen Videoları, Sinan Özen Resimleri, Sinan Özen Fotoğrafları, Sinan Özen Kaşe, Sinan Özen Kaşesi

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Bizi Arayın
Verified by MonsterInsights