Orhan Hakalmaz - Gönlüm Ataşlara Yandı Gidiyor

Orhan Hakalmaz iletişim 0 532 206 59 59 Orhan Hakalmaz İletişim Telefonu

Orhan Hakalmaz Kimdir ?

Bayburt kökenli olan Orhan Hakalmaz, 10 Kasım 1964’de Samsun’da doğdu.

Müziğe olan ilgisi çok küçük yaşlarda başladı ve 6 yaşında bağlama çalarak sanat hayatına başladı. İlkokulu Samsun’da okuyan sanatçı, sekiz yaşında katıldığı Karadeniz Altınses Yarışmasında birinci oldu. On iki yaşında da İstanbul Radyosu amatör ses sanatçılığını kazandı ve bant yapma izni verildi. Bir çok kez TRT İstanbul Radyosunda “Çocuk Saati” adlı programa katılıp türkü söyleyip, bağlama çaldı. 1977 yılında İTÜ Türk Müziği Devlet Konservatuarı giriş imtihanlarını kazanarak öğrenimine başladı. Konservatuarda Nida Tüfekçi’nin öğrencisiydi. Aynı zamanda TRT İstanbul Radyosunda akitli sanatçı olarak göreve başladı. Yaklaşık iki sene çalıştı.

Orhan Hakalmaz İletişim Bilgileri ; 0532 404 66 63 – 0532 206 59 59

1988 yılında on bir senelik eğitimini bitirip mezun oldu ve aynı yıl İTÜ Türk Müziği Devlet Konservatuarı’nda öğretim görevlisi olarak göreve başladı. 1991 yılında İTÜ Sosyal Bilimler Enstitüsü THM Alanında yüksek lisans yaptı ve tez olarak “Ege Bölgesi Ağır Zeybeklerin İncelenmesi” adlı çalışmayı sundu.

Orhan Hakalmaz İletişim 0532 206 59 59

1994 yılında İTÜ Türk Müziği Devlet Konservatuarı Korosunda şef yardımcılığı, daha sonra şeflik yaptı. TRT Radyosunun ve Devlet Konservatuarı’nın T.H.M. konserlerinde solist, korist ve bağlama sanatçısı olarak yer aldı. 2000 yılında İTÜ Türk Müziği Devlet Konservatuarı’ndaki görevinden ayrıldı.

Orhan Hakalmaz Menajeri 0532 206 59 59

Halen albüm ve konser çalışmalarına devam eden sanatçı, sırasıyla Gönlüm , Kara Tren ,Destegül, Sevilir, Türkü Yolu albümlerini çıkardı. Sinan ve Ezgi adında 2 çocuğu bulunmaktadır.

Orhan Hakalmaz Menajer 0532 206 59 59

Orhan Hakalmaz Menajerlik 0532 206 59 59

Orhan Hakalmaz’ı konser,festival, Mekan ve Düğün etkinliklerinize davet için lütfen bizi arayın.

Organizasyonlarınız için Temin Edebileceğimiz Booking Anlaşmalı Sanatçı Listemiz için Lütfen Tıklayın

(Bu Sayfa Tanıtım amaçlı Oluşturulmuştur.Fiyatlarımıza ulaşım,Konaklama,Ses Sahne Sistemleri ve Vergiler Dahil Değildir.)

(ÖNEMLİ NOT:İnternet web sitelerine Sanatçı Fiyatları Koyan Kişiler İtibar Etmeyin Çünkü Sanatçı Fiyatları Konser,festival Düğün ve Mekan için
değişkendir Ve Bu Fiyatlardan Sanatçıların ve Menajerlerin Bilgisi Dahilinde Koyulmamamıştır
Saygılarımızla)

Muharrem Yıldırım Music Production Menajerlik & Organizasyon Hizmetleri
1993’den Bugüne Hizmetinizdeyiz

İletişim Bilgilerimiz
Genel Koordinatör: Muharrem Yıldırım : 0532 206 59 59
Merkez Ofis iletişim Bilgileri : 0212 217 59 59 – 0216 378 59 59
Organizasyon sorumlusu Şebnem Yıldırım 0532 450 72 70

Adres: Müsahip Sk.No 20 Ortaköy, 34347 BEŞİKTAŞ /İSTANBUL

Mail:mymenajerlik@gmail.com
Web Sitelerimiz
https://muharremyildirim.com/
https://mymenajerlik.com/
https://www.mysanatcifiyatlari.com/
Resmi Instagram Hesablarımız @mymenajerlikofficial @muharremyildirimofficial

Orhan Hakalmaz belediye festival ücreti, Orhan Hakalmaz belediye konser fiyatı, Orhan Hakalmaz Biyografisi, Orhan Hakalmaz festival konser fiyatı, Orhan Hakalmaz İletişim, Orhan Hakalmaz İmza günü ücreti, Orhan Hakalmaz Konser Bedeli, Orhan Hakalmaz Konser Fiyatı, Orhan Hakalmaz konser fiyatı ne kadar, Orhan Hakalmaz konser kaşesi, Orhan Hakalmaz Konser Ücreti, Orhan Hakalmaz mail adresi, Orhan Hakalmaz menajer, Orhan Hakalmaz menajer iletişim, Orhan Hakalmaz menajeri, Orhan Hakalmaz menajeri kim, Orhan Hakalmaz menajerlik, Orhan Hakalmaz menajerlik firması, Orhan Hakalmaz menajerlik şirketi, Orhan Hakalmaz menajerlik ulaşım, Orhan Hakalmaz Menejeri, Orhan Hakalmaz organizasyonu, Orhan Hakalmaz Resmi Menajeri Kim, Orhan Hakalmaz sahne fiyatı, Orhan Hakalmaz sahne konser fiyatı, Orhan Hakalmaz sahne menajeri, Orhan Hakalmaz Telefon Numarası, Orhan Hakalmaz ulaşım, Orhan Hakalmaz web sitesi, Orhan Hakalmaz yılbaşı konser fiyatı

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Bizi Arayın
Verified by MonsterInsights