Web sitemize hoşgeldiniz, 16 Nisan 2024
Beğen 4

Oğuz Aksaç - Arada Bir

Oğuz Aksaç Menajer İletişim,Oğuz Aksaç İletişim, Oğuz Aksaç İletişim Bilgileri, Oğuz Aksaç Menejer, Oğuz Aksaç Menejeri, Oğuz Aksaç Menejerlik, Oğuz Aksaç Menajer,Oğuz Aksaç Menajeri, Oğuz Aksaç Menajerlik, Oğuz Aksaç Resmi, Oğuz Aksaç Resmi Menejer, Oğuz Aksaç Resmi Menejeri, Oğuz Aksaç Resmi Menejerlik, Oğuz Aksaç Resmi Menajer,

Oğuz Aksaç iletişim 0 532 206 59 59 Oğuz Aksaç İletişim Telefonu

Oğuz Aksaç Kimdir?
Oğuz Aksaç doğum yeri, memleketi, kısaca özgeçmişi;Grup Çığ isimli müzik grubunun kurucusu Oğuz Aksaç aslen 1974 yılında Erzincan Tercan’da dünyaya gelmiştir, burcu Başak’tır. Daha sonra ailesi ile birlikte Ankara’ya taşınmış, varoşlarda yetişmiştir. O dönemde boyacılık, simit tezgahı işletme, dükkan, mobilya gibi bir çok işle uğraşmıştır.

Oğuz Aksaç İletişim 0532 206 59 59

Bir dönem dansçılık ve halkevlerinde bağlama öğretmenliği de yapan Oğuz Aksaç Lise yıllarında müzik hayatına atılmıştır. Enstrümanlarla lise’de iken tanışmış önce bağlama, sonrasında ise gitar, dilsiz kaval, batari ve klarnet gibi bir çok enstrüman ile müzik hayatını devam ettirmiştir.Vermiş olduğu bir röportaj’da ailemde Kürtlük var, evde Kürtçe konuşurlar ancak ben konuşamam diye açıklama yapmıştır.

Oğuz Aksaç Menajeri 0532 206 59 59

Sahne de ise dönem dönem Kürtçe şarkılar seslendiren usta isim, bu dili çok iyi yorumlayan sanatçılara saygısızlık olur diyerek kasete okumamıştır. Sahnede seslendirdiği şarkıların ise anlamlarını bilerek okumaktadır.Küçükken radyo’da sık sık Zeki Müren ve Ali Ekber Çiçek dinlediğini belirtmiştir.

Ayrıca Davut Sulari’nin plaklarını, Abdullah Papur’u, Arif Sağ ve Musa Eroğlu gibi usta isimleri dinlemiştir. Sezen Aksu, Zerrin Özer, Ajda Pekkan, Michael Jackson, Louis Armstrong, Nusrat Ali Khan ve Ezginin Günlüğü severek dinlediği diğer isimlerdir. Bir dönem Yunan ve Çin müziğinin yanı sıra Sanchez, Paco ve etnik müzikler ile de sıkça ilgilenmiştir.

Oğuz Aksaç Menajer 0532 206 59 59

Oğuz Aksaç albümleri;Lise yıllarında Mustafa Özarslan ile tanışmıştır. Ardından 1994 yılında Özarslan ile birlikte müzik çalışmalarına başlamış ve Grup Çığ’ı kurmuştur.Grup Çığ ile birlikte toplam 4 albüm çıkartan sanatçı gruptan ayrıldıktan sonra Oğuzname isimli solo albümünü 2005 yılında müzik severler ile paylaşmıştır. Daha sonra 2007 yılında Dalgalar isimli solo albümünü, 2009 yılında Gİ,Z solo albümünü çıkartan Oğuz Aksaç 2002 yılında Salkım Söğüt 4 isimli albümü Grup Kızılırmak’ın solisti İlkay Akkaya ile birlikte hazırlamıştır.Oğuz Aksaç 2017 yılında türkücü Berna Karabulut ile evlenmiştir. İki evladı vardır. Baba tarafından aslen Erzincan Tercan’lıdır. Yaşantısını ailesi ile birlikte Antalya’da sürdürmektedir.

Oğuz Aksaç Menajerlik 0532 206 59 59

Oğuz Aksaç’ı konser,festival, Mekan ve Düğün etkinliklerinize davet için lütfen bizi arayın.

Organizasyonlarınız için Temin Edebileceğimiz Booking Anlaşmalı Sanatçı Listemiz için Lütfen Tıklayın

(Bu Sayfa Tanıtım amaçlı Oluşturulmuştur.Fiyatlarımıza ulaşım,Konaklama,Ses Sahne Sistemleri ve Vergiler Dahil Değildir.)

(ÖNEMLİ NOT:İnternet web sitelerine Sanatçı Fiyatları Koyan Kişiler İtibar Etmeyin Çünkü Sanatçı Fiyatları Konser,festival Düğün ve Mekan için
değişkendir Ve Bu Fiyatlardan Sanatçıların ve Menajerlerin Bilgisi Dahilinde Koyulmamamıştır
Saygılarımızla)

Muharrem Yıldırım Music Production Menajerlik & Organizasyon Hizmetleri
1993’den Bugüne Hizmetinizdeyiz
İletişim Bilgilerimiz
Genel Koordinatör: Muharrem Yıldırım : 0532 206 59 59
Ofis:0216 378 59 59 Asistan İletişim Gsm : 0532 404 66 63 – 0532 460 15 97
Mail:mymenajerlik@gmail.com
Web Sitelerimiz
https://muharremyildirim.com/
https://mymenajerlik.com/
https://www.mysanatcifiyatlari.com/
Facebook @mymenajerlik Instegram Hesablarımız @mymenajerlik @muharremyildirimofficial

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Bizi Arayın