Web sitemize hoşgeldiniz, 23 Mayıs 2024
Beğen 4

İdo Tatlıses Kimdir ?

İdo Tatlıses iletişim 0 532 206 59 59 İdo Tatlıses İletişim Telefonu

İdo Tatlıses Kimdir?

İdo Tatlıses 15 Şubat 1992 yılında İstanbul’da doğmuştur. Annesinin adı Derya Tuna, babasının adı İbrahim Tatlıses’tir. Müzisyen bir aileden gelmektedir. Böyle bir ailede büyüdüğü için İdo Tatlıses ‘de müzikle ilgilenmeye başlamıştır.

İdo Tatlıses iletişim Bilgileri ; 0532 206 59 59 – 0532 404 66 63

İbrahim Tatlıses ünlü bir ses sanatçısı aynı zamanda oyunculuk da yapmıştır. 1 yaşından 19 yaşına kadar özel şoförü ve koruması vardır. Eğitimini İsviçre College du Leman’da tamamlamıştır. İlk iş hayatına babasına ait olan Tatlıses TV’ de başlamıştır. 1.93 m boyunda, 80 kilo ve 24 yaşında genç bir sanatçıdır. Saçları siyah, gözleri kahverengidir.

İdo Tatlıses İletişim 0532 206 59 59

İdo Tatlıses Amerika Boston’da sayılı bir müzik okulunda 15 ay boyunca müzik eğitimi almıştır. Amerika’da kaldığı dönemlerde bazı clublarda DJ ‘lik yapmıştır. Türkiye’ye döndükten sonra bir dönem bazı yerlerde DJ’lik yapmıştır. Aynı zamanda 2013 yılında açılan Tatlıses Kebap’ın işletmesini annesi Derya Tuna ile birlikte yapmıştır.

İdo Tatlıses Menajeri 0532 206 59 59

Beykent Üniversitesinde Sahne ve Gösteri Sanatları bölümünde de eğitim almıştır. İdo Tatlıses, Kenan Doğulu, Ozan Doğulu, Tarkan, Erdem Kınay gibi ünlülerin şarkılarını beğenmektedir. Michael Jackson hayranıdır. İlk albümünü 2014 yılında Sonsuz Teşekkürler adında çıkarmıştır.

İdo Tatlıses Menajer 0532 206 59 59

İdo Tatlıses Menajerlik 0532 206 59 59

İdo Tatlıses’i konser,festival, Mekan ve Düğün etkinliklerinize davet için lütfen bizi arayın.

Organizasyonlarınız için Temin Edebileceğimiz Booking Anlaşmalı Sanatçı Listemiz için Lütfen Tıklayın

(Bu Sayfa Tanıtım amaçlı Oluşturulmuştur.Fiyatlarımıza ulaşım,Konaklama,Ses Sahne Sistemleri ve Vergiler Dahil Değildir.)

(ÖNEMLİ NOT:İnternet web sitelerine Sanatçı Fiyatları Koyan Kişiler İtibar Etmeyin Çünkü Sanatçı Fiyatları Konser,festival Düğün ve Mekan için
değişkendir Ve Bu Fiyatlardan Sanatçıların ve Menajerlerin Bilgisi Dahilinde Koyulmamamıştır
Saygılarımızla)

 

Muharrem Yıldırım Music Production Menajerlik & Organizasyon Hizmetleri
1993’den Bugüne Hizmetinizdeyiz

İletişim Bilgilerimiz
Genel Koordinatör: Muharrem Yıldırım : 0532 206 59 59
Merkez Ofis iletişim Bilgileri : 0212 217 59 59 – 0216 378 59 59
Organizasyon sorumlusu Şebnem Yıldırım 0532 450 72 70

Adres: Müsahip Sk.No 20 Ortaköy, 34347 BEŞİKTAŞ /İSTANBUL

Mail:mymenajerlik@gmail.com
Web Sitelerimiz
https://muharremyildirim.com/
https://mymenajerlik.com/
https://www.mysanatcifiyatlari.com/
Resmi Instagram Hesablarımız @mymenajerlikofficial @muharremyildirimofficial

İdo Tatlıses belediye festival ücreti, İdo Tatlıses belediye konser fiyatı, İdo Tatlıses düğün sahne fiyatı, İdo Tatlıses düğün sahne ücreti, İdo Tatlıses festival konser fiyatı, İdo Tatlıses gala konser fiyatı, İdo Tatlıses iletişim, İdo Tatlıses iletişim bilgileri, İdo Tatlıses imza günü ücreti, İdo Tatlıses Kaşe, İdo Tatlıses Kaşesi, İdo Tatlıses Klip, İdo Tatlıses Klipleri, İdo Tatlıses Konser, İdo Tatlıses Konser Bedeli, İdo Tatlıses konser fiyatı, İdo Tatlıses konser kaşesi, İdo Tatlıses konser organizasyon, İdo Tatlıses Konser Ücreti, İdo Tatlıses konseri, İdo Tatlıses konserleri, İdo Tatlıses KonserTakvimi, İdo Tatlıses mail adresi, İdo Tatlıses Menajer, İdo Tatlıses menajer iletişim, İdo Tatlıses menajeri, İdo Tatlıses menajeri iletişim, İdo Tatlıses menajeri kim, İdo Tatlıses menajerlik, İdo Tatlıses menajerlik firması, İdo Tatlıses menajerlik şirketi, İdo Tatlıses Menejer, İdo Tatlıses menejeri, İdo Tatlıses Menejerlik, İdo Tatlıses online konser fiyatı, İdo Tatlıses online söyleşi, İdo Tatlıses otel konser fiyatı, İdo Tatlıses Resimleri, İdo Tatlıses Resmi, İdo Tatlıses Resmi Menajer, İdo Tatlıses Resmi Menajeri, İdo Tatlıses Resmi Menajeri Kim, İdo Tatlıses Resmi Menajerlik, İdo Tatlıses Resmi Menejer, İdo Tatlıses Resmi Menejeri, İdo Tatlıses Resmi Menejeri Kim, İdo Tatlıses Resmi Menejerlik, İdo Tatlıses Resmi Site, İdo Tatlıses Resmi Sitesi, İdo Tatlıses sahne fiyatı, İdo Tatlıses sahne menajeri, İdo Tatlıses şarkıları, İdo Tatlıses Telefon, İdo Tatlıses telefon numarası, İdo Tatlıses Telefonu, İdo Tatlıses Videoları, İdo Tatlıses web sitesi, İdo Tatlıses yetkili menajeri, İdo Tatlıses yılbaşı konser fiyatı

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Bizi Arayın
Verified by MonsterInsights