Web sitemize hoşgeldiniz, 22 Nisan 2024
Beğen 2

Yonca Lodi Kimdir ?

Yonca Lodi iletişim 0 532 404 66 63 Yonca Lodi İletişim Telefonu

 

Yonca Lodi Kimdir
Yonca Lodi, 1974 yılında İstanbul’da doğdu. Çocukluğunun büyük bölümünü Beşiktaş’ta geçiren sanatçı, ilk ve or. Lise yıllarında müzik ile uğraşmaya başladı. Okul orkestrasıyla çeşitli yarışma ve konserlere katıldı. Lise 2. sınıftayken müzik eğitimi almaya karar verdi ve Çağdaş Müzik Merkezi’nde eğitim almaya başladı. İki yıl boyunca da İstanbul Devlet ve Opera Balesi solistlerinden Mine Mater ve Timur Selçuk‘tan şan, solfej ve armoni dersleri aldı.1992 yılında Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Sahne Sanatları Opera Şan Bölümü’ne dereceyle girdi.

Yonca Lodi İletişim 0532 404 66 63

Bu bölümde Yekta Kara, Selçuk Uraz gibi isimlerden ders alma şansı yakaladı. 1993 yılında kenidisi gibi konservatuvar öğrencileri olan arkadaşlarıyla birlikte profesyonel müzik hayatına başladı.

Bir yandan da çeşitli reklam cıngılları ve farklı albümlerde vokal kayıtları yaptı. Festivallerde ve yarışmalara katılan sanatçı, çeşitli gruplarda caz ve pop ağırlık repartuvarlar seslendirdi. 1996 yılında “Asansör” adlı filmde, başrol oyuncularından Mustafa Uğurlu ile “Budur Abi” adlı parçayı seslendirdi.1999 yılında kendi adını taşıyan ilk albümü müzik marketlerdeki yerini aldı.

Yavuz Bingöl‘ün “Üşüdüm Biraz” albümünde birlikte seslendirdikleri “Aşar Gidersin” adlı türkü ile farklı türlerdeki başarısını gösterdi.2001 yılında “Aşkta ve Ayrılıkta” isimli albümünü piyasaya çıkardı. Albümde “Anlatma” ve “Büklüm Büklüm” gibi parçalar kısa sürede listebaşı oldu. Aynı albümde Sezen Aksu, Aysel Gürel ve Fuat Güner gibi isimlerle çalışma fırsatı bulmuştu. Albümde ayrıca Yunan sanatçı George Alkeos‘a ait olan “Anlatma” adlı parçayı da seslendirdi.2007 yılına gelindiğinde sanatçının “Yolumu Bulurum” adını taşıyan albümü TMC etiketiyle müzikseverlerle buluştu. Yonca Lodi, bu albümde Melih Kibar ile birlikte çalıştı.

 

Muharrem Yıldırım Music Production Menajerlik & Organizasyon Hizmetleri
1993’den Bugüne Hizmetinizdeyiz

İletişim Bilgilerimiz
Genel Koordinatör: Muharrem Yıldırım : 0532 206 59 59
Merkez Ofis iletişim Bilgileri : 0212 217 59 59 – 0216 378 59 59
Organizasyon sorumlusu Şebnem Yıldırım 0532 450 72 70

Adres: Müsahip Sk.No 20 Ortaköy, 34347 BEŞİKTAŞ /İSTANBUL

Mail:mymenajerlik@gmail.com
Web Sitelerimiz
https://muharremyildirim.com/
https://mymenajerlik.com/
https://www.mysanatcifiyatlari.com/
Resmi Instagram Hesablarımız @mymenajerlikofficial @muharremyildirimofficial

Yonca Lodi, Yonca Lodi Biyografi, Yonca Lodi Düğün Fiyatı, Yonca Lodi Düğün Kaşesi, Yonca Lodi Düğün Organizasyonu, Yonca Lodi Düğün Ücreti, Yonca Lodi Fotoğrafları, Yonca Lodi Hayatı, Yonca Lodi İletişim, Yonca Lodi İletişim Bilgileri, Yonca Lodi Kaşe, Yonca Lodi Kaşesi, Yonca Lodi Klip, Yonca Lodi Klipleri, Yonca Lodi Konser, Yonca Lodi Konser Bedeli, Yonca Lodi Konser Fiyatı, Yonca Lodi Konser Ücreti, Yonca Lodi Konseri, Yonca Lodi Konserleri, Yonca Lodi KonserTakvimi, Yonca Lodi Menajer, Yonca Lodi menajer iletişim, Yonca Lodi Menajeri, Yonca Lodi Menajeri İletişim, Yonca Lodi Menajerlik, Yonca Lodi Menejer, Yonca Lodi Menejeri, Yonca Lodi Menejerlik, Yonca Lodi Resimleri, Yonca Lodi Resmi, Yonca Lodi Resmi Menajer, Yonca Lodi Resmi Menajeri, Yonca Lodi Resmi Menajeri Kim, Yonca Lodi Resmi Menajerlik, Yonca Lodi Resmi Menejer, Yonca Lodi Resmi Menejeri, Yonca Lodi Resmi Menejeri Kim, Yonca Lodi Resmi Menejerlik, Yonca Lodi Resmi Site, Yonca Lodi Resmi Sitesi, Yonca Lodi Şarkıları, Yonca Lodi Telefon, Yonca Lodi Telefon Numarası, Yonca Lodi Telefonu, Yonca Lodi Videoları

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Bizi Arayın