Web sitemize hoşgeldiniz, 23 Mayıs 2024
Beğen 4

Yıldız Tilbe Kimdir ?

Yıldız Tilbe iletişim 0 532 404 66 63 Yıldız Tilbe İletişim Telefonu

 

Yıldız Tilbe Kimdir

Yıldız Tilbe Delikanlım albümü ile kitlelerin sevgilisi kazanmış olan müzisyen ve besteci.1966 yılının 16 Temmuzunda İzmir‘de doğdu. Zaza ve Kürt asıllıdır. Annesinin adı Altun Tilbe, babasının adı Ali Tilbe’dir. Tilbe’nin kendi sözleriyle; babası Ağrı’lı bir Sünni Kürt, annesi ise Tunceli’li bir Alevi Zazadır.

Yıldız Tilbe İletişim Bilgileri 0532 450 72 70

6 kardeşten en küçüğü olan Yıldız Tilbe, Mustafa Rahmi Balaban ortaokulu’nda okumakta iken orta ikinci sınıfta eğitimini yarıda bırakarak evlendi. Bu evlilikten Sezen adında bir kızı oldu. Eşinden ayrıldıktan sonra ailesine ve kızına bakabilmek için şarkı söylemeye başladı.Önce düğün salonlarında, ardından gece kulüplerinde şarkı söyledi.

Bir gece çalıştığı kulübe gelen Sezen Aksu ile tanıştı ve onun daveti üzerine İstanbul‘a gelerek vokalisti oldu.

Yıldız Tilbe İletişim 0532 404 66 63

İstanbul’da bir süre barlarda çalıştı ve Aydın Oskay‘la anlaşarak “Delikanlım” isimli şarkısı ve aynı ismi taşıyan albümüyle müzik piyasasına oldukça iyi bir giriş yaptı. Bu sıralarda yaşam öyküsü neredeyse medyanın tamamı tarafından yayınlandı.İlk klibini Cenk Torun‘la birlikte oynadığı “Delikanlım” adlı parçaya çekti.Sonraki albümlerinde da başarılı çıkışlar yaptıysa da, ilk albümünde yakaladığı popülariteyi yakalayamadı.

Yıldız Tilbe Menajeri 0532 450 72 70

Bu süreçte adı daha farklı nedenlerle anıldı. Yıldız ise söz konusu süreci ve bunun müziğine yansımalarını,”Yaşadıklarımla anıldığım için, şarkılarım dikkate alınmadı” şeklinde yorumluyor.Yaşadığı her kötü olaydan bir ders çıkarttığını ve müzikle ilgili olan herşeyin kendisine büyük mutluluk verdiğini söyleyen Yıldız, hedefinin ileride de işini iyi yapan bir sanatçı olmak olduğunu ve ömrünün yettiği yere kadar da müzik yapacağını belirtiyor.Tarkan ve Deniz Seki gibi pek çok ünlü şarkıcıya şarkı sözleri veren Yıldız, müzik piyasasının üst sıralarında olmasına rağmen, bir şekilde “farklı” durmayı başararak kendine özgü bir yer ve denge tutturmuş durumda. Toplumun değişik kesimleri tarafından bu kadar çok seviliyor olmasını belki de bu durumuna yormak gerekiyor.

Yıldız Tilbe Menajer 0532 404 66 63

Kendi deyimiyle, “kara kuru, 45 kiloluk birisi” olan Yıldız’ın sözlerinde ki derin anlamları yakalamak ve notalarında, ondaki insancıllığı duymak, o içten gülüşündeki gerçekliği görmek, okadar da zor değil.Yıldız Tilbe, doğal insancıl ve yaptıklarından gerektiği zaman pişmanlık duyabilen biri.“Delikanlım” albümünden sonra yayınladığı “Dillere Destan” (1995) albümü de iyi eleştiriler aldı ve çok satan bir albüm oldu. Yıldız Tilbe ilerleyen yıllarda sırasıyla “Aşkperest” (1996), “Salla Gitsin Dertleri” (1998), “Gülüm” (2001), “Haberi Olsun” (2002), “Yürü Anca Gidersin” (2003) “Yıldız’dan Türküler” (2004) ve yine 2004 yılında “Sevdiğime Hiç Pişman Olmadım” isimli albümleri çıkardı.1996 yılında narkotik, evine baskın yaptığında esrarla yakalandı.2010 yılında Kıbrıs Malpas Gazinosu’yla bir yıllık anlaşma yapan Yıldız Tilbe, oradan kazandığı para ile Girne yakınlarında Çatalköy mevkiindeki Sevilla sitesinden bir villa satın aldı.Yıldız Tilbe, 1984 yılında 18 yaşındayken Güngör Karahan ile evlendi. Sezen Burçin (d.1985) adında bir kız çocuğu oldu.1989 yılında boşandı.

Yıldız Tilbe Menajerlik 0532 450 72 70

Muharrem Yıldırım Music Production Menajerlik & Organizasyon Hizmetleri
1993’den Bugüne Hizmetinizdeyiz

İletişim Bilgilerimiz
Genel Koordinatör: Muharrem Yıldırım : 0532 206 59 59
Merkez Ofis iletişim Bilgileri : 0212 217 59 59 – 0216 378 59 59
Organizasyon sorumlusu Şebnem Yıldırım 0532 450 72 70

Adres: Müsahip Sk.No 20 Ortaköy, 34347 BEŞİKTAŞ /İSTANBUL

Mail:mymenajerlik@gmail.com
Web Sitelerimiz
https://muharremyildirim.com/
https://mymenajerlik.com/
https://www.mysanatcifiyatlari.com/
Resmi Instagram Hesablarımız @mymenajerlikofficial @muharremyildirimofficial

Yıldız Tilbe Biyografi, Yıldız Tilbe Düğün Fiyatı, Yıldız Tilbe Düğün Kaşesi, Yıldız Tilbe Düğün Organizasyonu, Yıldız Tilbe Düğün Ücreti, Yıldız Tilbe Fotoğrafları, Yıldız Tilbe Hayatı, Yıldız Tilbe İletişim, Yıldız Tilbe İletişim Bilgileri, Yıldız Tilbe Kaşe, Yıldız Tilbe Kaşesi, Yıldız Tilbe Klip, Yıldız Tilbe Klipleri, Yıldız Tilbe Konser, Yıldız Tilbe Konser Bedeli, Yıldız Tilbe Konser Fiyatı, Yıldız Tilbe Konser Ücreti, Yıldız Tilbe Konseri, Yıldız Tilbe Konserleri, Yıldız Tilbe KonserTakvimi, Yıldız Tilbe Menajer, Yıldız Tilbe Menajeri, Yıldız Tilbe Menajerlik, Yıldız Tilbe Menejer, Yıldız Tilbe Menejeri, Yıldız Tilbe Menejerlik, Yıldız Tilbe Resimleri, Yıldız Tilbe Resmi, Yıldız Tilbe Resmi Menajer, Yıldız Tilbe Resmi Menajeri, Yıldız Tilbe Resmi Menajeri Kim, Yıldız Tilbe Resmi Menajerlik, Yıldız Tilbe Resmi Menejer, Yıldız Tilbe Resmi Menejeri, Yıldız Tilbe Resmi Menejeri Kim, Yıldız Tilbe Resmi Menejerlik, Yıldız Tilbe Resmi Site, Yıldız Tilbe Resmi Sitesi, Yıldız Tilbe Şarkıları, Yıldız Tilbe Telefon, Yıldız Tilbe Telefon Numarası, Yıldız Tilbe Telefonu, Yıldız Tilbe Videoları

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Bizi Arayın
Verified by MonsterInsights