Güliz Ayla Kimdir ?

Güliz Ayla iletişim 0 532 206 59 59 Güliz Ayla İletişim Telefonu

 

Güliz Ayla kimdir ?

Güliz Ayla 1988’de Samsun’da doğmuştur. Çok küçük yaşlarda müziğe ilgisi başlayan Ayla, bir çok sanatçıya vokalistlik yapmıştır. Bu şarkıcılar: Sıla Gençoğlu, Işın Karaca, Metin Özülkü. 2006 yılında ‘Adelaide’ adlı müzik grubuna üye olmuş ve ‘Rock’n Dark Express’ Rock Müzik Yarışmasında birinci oldular. Güliz Ayla, şan, solfej, kulak ve ritim üzerine özel eğitimler alarak kendisini geliştirmiştir.

Güliz Ayla İletişim 0532 206 59 59

Güliz Ayla, Müjdat Gezen Sanat Merkezi Batı Müziği bölümü mezunudur. Metin Özülkü, Extra Orkestra ve Işın Karaca gibi isimlere vokallik yapan Güliz Ayla’nın Radiolux adlı bir grubun içerisinde sahne aldı. “Doğa İçin Çal” projesinin 2. serisinde ufak bir bölümde şarkı söylemiştir. Kendine ait söz ve müzikleri de olan Güliz Ayla, Efe Bahadır ve Sıla Gençoğlu desteği ile ilk solo çalışması Olmazsan Olmaz’ı görücüye çıkardı. Güliz Ayla, albümden önce ilk olarak söz ve müziği kendisine ait olan, düzenlemesi ise Efe Bahadır’ a ait olan “Olmazsan Olmaz” isimli şarkısı ve video klibiyle müzik sektörüne hızlı bir yaptı.18 Eylül 2015’de kendi adını verdiği ‘Güliz Ayla’ albümünü çıkardı.

Güliz Ayla Menajeri 0532 206 59 59

Sıla Gençoğlu’nun ve Efe Bahadır’ın bu albümde büyük yardımları oldu. Albüm beklenen ilgiyi gördü. ‘Bahsetmem Lazım’ ve ‘Olmazsan Olmaz’ adlı iki şarkısına klip çekti.20 Nisan 2016 tarihinde “İlk Öpücük Benden Olsun” single’ı piyasaya sürüldü. Şarkının sözünü ve müziğini Yalın hazırladı. Klibin çekimleri ise Nihat Odabaşı tarafından gerçekleşti.Güliz Ayla’nın Ödülleri:

Güliz Ayla Menajer 0532 206 59 59

2015 yılında KTCC Paparazi Ödülleri En İyi Çıkış, 1. Gossip Time Yıl Sonu Ödülleri En İyi Çıkış Yapan Şarkıcı ödüllerini kazandı.2016 yılında 23. İTÜ EMÖ Başarı Ödülleri Yılın En Başarılı Çıkış Yapan Şarkıcısı, 1. YBU Medya Ödülleri En İyi Çıkış Yapan Şarkı (Olmazsan Olmaz), 7.KTÜ Medya Ödülleri En İyi Çıkış Yapan Kadın Şarkıcı, İstanbul Gelişim Üniversitesi 5. Medya Ödülleri En İyi Çıkış Yapan Kadın Sanatçı, Ege Üniversitesi 5. Medya Ödülleri En İyi Çıkış Yapan Kadın Sanatçı ödüllerini kazandı.

Güliz Ayla Menajerlik 0532 206 59 59

Muharrem Yıldırım Music Production Menajerlik & Organizasyon Hizmetleri
1993’den Bugüne Hizmetinizdeyiz

İletişim Bilgilerimiz
Genel Koordinatör: Muharrem Yıldırım : 0532 206 59 59
Merkez Ofis iletişim Bilgileri : 0212 217 59 59 – 0216 378 59 59
Organizasyon sorumlusu Şebnem Yıldırım 0532 450 72 70

Adres: Müsahip Sk.No 20 Ortaköy, 34347 BEŞİKTAŞ /İSTANBUL

Mail:mymenajerlik@gmail.com
Web Sitelerimiz
https://muharremyildirim.com/
https://mymenajerlik.com/
https://www.mysanatcifiyatlari.com/
Resmi Instagram Hesablarımız @mymenajerlikofficial @muharremyildirimofficial

Güliz Ayla belediye festival ücreti, Güliz Ayla belediye konser fiyatı, Güliz Ayla düğün sahne fiyatı, Güliz Ayla düğün sahne ücreti, Güliz Ayla festival konser fiyatı, Güliz Ayla gala konser fiyatı, Güliz Ayla iletişim, Güliz Ayla İletişim Bilgileri, Güliz Ayla İmza günü ücreti, Güliz Ayla konser fiyatı, Güliz Ayla konser kaşesi, Güliz Ayla konser organizasyon, Güliz Ayla konser ücreti, Güliz Ayla mail adresi, Güliz Ayla menajer, Güliz Ayla menajer iletişim, Güliz Ayla menajeri, Güliz Ayla Menajeri iletişim, Güliz Ayla menajeri kim, Güliz Ayla menajerlik, Güliz Ayla menajerlik firması, Güliz Ayla menajerlik şirketi, Güliz Ayla menajerlik ulaşım, Güliz Ayla online konser fiyatı, Güliz Ayla online söyleşi, Güliz Ayla organizasyonu, Güliz Ayla otel konser fiyatı, Güliz Ayla sahne fiyatı, Güliz Ayla sahne konser fiyatı, Güliz Ayla sahne menajeri, Güliz Ayla telefon numarası, Güliz Ayla ulaşım, Güliz Ayla web sitesi, Güliz Ayla yetkili menajeri, Güliz Ayla yılbaşı konser fiyatı

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Bizi Arayın
Verified by MonsterInsights