Web sitemize hoşgeldiniz, 26 Eylül 2021

Cengiz Kurtoğlu

Cengiz Kurtoğlu

Cengiz Kurtoğlu kimdir,
Cengiz Kurtoğlu, 05 Mayıs 1959‘da Artvin‘in Arhavi ilçesinde doğdu. İlk, orta ve lise öğrenimini Arhavi’de tamamladı. Profesyonel müzik hayatı öncesi Arhavi’de bulunan çay fabrikasında kısa bir süre memur olarak çalıştı.

O yıllarda “Ciha Dağı Efsanesi” isimli orkestrayı kurarak amatör müzik çalışmalarına başladı.

Vatani görevini yapmak için Ankara‘ya gittiğinde 20 yaşındaydı. 1979 yılında askerliğini Ankara‘da tamamladıktan sonra 1982 yılında İstanbul‘a geldi. Amatör demo kasetini hazırlayıp bir müzik firmasına gönderen Cengiz Kurtoğlunun hayatı, o tarihten sonra değişti.

İlk albümü “Sen Sözden Anlamazsın“‘ı çıkartarak yüzbinlerin, daha sonra da milyonların sevgilisi oldu.

1983‘ten beri sahne y Kurtoğlu, kendi yönetiminde olan Sima Müzik Yapım isimli şirketine büyük oğlu Orçun Bora Kurtoğlu‘nu da dahil etti.

1979‘da başlayan evliliği’nden Aylin ,adında bir kızı,Orçun ve Aydın adında 2 oğlu var.
———————————————————————–
Cengiz Kurtoğlu İletişim 0532 206 59 59 – 0532 404 66 63
Cengiz Kurtoğlu menajeri, Cengiz Kurtoğlu web sitesi, Cengiz Kurtoğlu iletişim, Cengiz Kurtoğlu konser fiyatı, Cengiz Kurtoğlu konser bedeli, Cengiz Kurtoğlu konser kaşesi, Cengiz Kurtoğlu organizasyonu, Cengiz Kurtoğlu menajerlik firması, Cengiz Kurtoğlu menejeri, Cengiz Kurtoğlu sahne fiyatı, Cengiz Kurtoğlu sahne konser fiyatı, Cengiz Kurtoğlu konser fiyatı ne kadar, Cengiz Kurtoğlu belediye festival ücreti, Cengiz Kurtoğlu İmza günü ücreti, Cengiz Kurtoğlu sahne menajeri, Cengiz Kurtoğlu ulaşım, Cengiz Kurtoğlu menajeri, Cengiz Kurtoğlu menajerlik ulaşım, Cengiz Kurtoğlu menajeri kim, Cengiz Kurtoğlu yılbaşı konser fiyatı, Cengiz Kurtoğlu mail adresi, Cengiz Kurtoğlu menajer iletişim, Cengiz Kurtoğlu konser ücreti, Cengiz Kurtoğlu belediye konser fiyatı, Cengiz Kurtoğlu festival konser fiyatı, Cengiz Kurtoğlu menajerlik şirketi, Cengiz Kurtoğlu telefon numarası, Cengiz Kurtoğlu menajer,

Sanatçıya Ait Eserler