Web sitemize hoşgeldiniz, 22 Nisan 2024
Beğen 3

Tuğba Özerk Kimdir ?

Tuğba Özerk iletişim 0 532 404 66 63 Tuğba Özerk İletişim Telefonu

Tuğba Özerk Kimdir ?

Sezen Aksu tarafından keşfedilen, Ege ve Deniz Seki gibi başarılı sanatçılara yaptığı geri vokallerle adından söz ettiren ve de 2002 yılında çıkarttığı ilk solo albümü Dün Gibi ile müzik listelerine hızlı bir giriş yapan Türk pop müziği sanatçısı, söz yazarı ve de besteci.Tuğba Özerk, 4 Haziran 1980 tarihinde, İzmir‘de dünyaya geldi. Melih Özakat ve Özel Çakabey okullarında okuyan Özerk, ortaokulu bitirmesinin ardından müzik eğitimi almak üzere konservatura katıldı.Henüz 7 yaşındayken TRT ve İzmir Devlet Konservatuarları‘nda bulunan çocuk korolarında eğitim almaya baken ünlü sanatçı Sezen Aksu tarafından keşfedildi.

Tuğba Özerk İletişim 0532 450 72 70

1992 yılında Sezen Aksu’yla beraber ilk geri vokal çalışmasına imza atan Özerk, bir yandan okuluna devam ederken bir yandan da Aksu ile beraber vokal çalışmalarını sürdürüyordu.Aksu ile beraber 2002 yılında TRT’de yayınlanan bir müzik programına katılan Özerk, burada solo seslendirdiği bir şarkı ve Aksu’ya yaptığı geri vokaller ile büyük bir ün kazandı ve de Büyük Yetenek ünvanını aldı.

Tuğba Özerk Menajeri 0532 404 66 63

Eğitim hayatının sona ermesinin ardından İstanbul‘a taşınan genç sanatçı, burada aralarında Ege ve Deniz Seki gibi ünlü isimlerin yer aldığı pek çok sanatçıya geri vokal olarak albümlerinde eşlik etti.Tuğba Özerk’în ilk solo albümü olan Dün Gibi, 2003 yılında piyasaya çıktı. Müzik listelerine Aşk Yarası adlı açılış şarkısı ile bir numaradan giriş yapan albümün ardından gelen oyunculuk tekliflerini değerlendiren genç sanatçı, ATV’de yayınlanan Böyle Mi Olacaktı adlı T.V. dizisinde de bir yıla yakın bir süre rol aldı.Özerk’in ikinci albümü, 2005 yılında piyasaya çıkan Tuğba Özerk oldu. İlk albümünde sadece bir adet bestesi yer alan genç sanatçı, kendi adını taşıyan ikinci albümünde ise kendi bestelerini ağırlıklı olarak kullandı. Albümün çıkış şarkısı olan ve Nazan Öncel imzasını yaşıyan Lo Lo Lo, listelerin en üst sıralarına yerleşirken, sanatçıya da Altın Kelebek ödülü kazandırdı.İkinci albümünün piyasaya çıkmasının ardından iki senelik bir suskunluk dönemi yaşayan Özerk, 2007 yılında üçüncü albümü olan Yıkıldı Duvarlarım ile listelere hızlı bir dönüşte bulundu.

Tuğba Özerk Menajer 0532 450 72 70

Albümde bulunan ve kendi bestesi olan Acı Hatıralar adlı şarkıya klip çeken Özerk, böylece şarkıcı kimliği kadar besteci kimliğiyle de anılmaya başladı.Tuğba Özerk’in son albümü ise, 2009 yılında piyasaya çıkan ve de Erhan Bayrak prodüktörlüğünde hazırlanan Aşkın Her Hali oldu. Avrulpa Müzik etiketi ile yayınlanan albümdeki şarkıların dokuzunun söz ve müziğini kendisi hazırlayan Özerk, bu albümün ilk video klibini Bitter Çikolata adlı şarkısına çekti.

Tuğba Özerk Menajerlik 0532 404 66 63

Muharrem Yıldırım Music Production Menajerlik & Organizasyon Hizmetleri
1993’den Bugüne Hizmetinizdeyiz

İletişim Bilgilerimiz
Genel Koordinatör: Muharrem Yıldırım : 0532 206 59 59
Merkez Ofis iletişim Bilgileri : 0212 217 59 59 – 0216 378 59 59
Organizasyon sorumlusu Şebnem Yıldırım 0532 450 72 70

Adres: Müsahip Sk.No 20 Ortaköy, 34347 BEŞİKTAŞ /İSTANBUL

Mail:mymenajerlik@gmail.com
Web Sitelerimiz
https://muharremyildirim.com/
https://mymenajerlik.com/
https://www.mysanatcifiyatlari.com/
Resmi Instagram Hesablarımız @mymenajerlikofficial @muharremyildirimofficial

Tuğba Özerk Avrupa turnesi, Tuğba Özerk düğün, Tuğba Özerk düğün organizasyonu, Tuğba Özerk fotoğrafları, Tuğba Özerk iletişim, Tuğba Özerk İletişim Bilgileri, Tuğba Özerk imza günü, Tuğba Özerk kaşe, Tuğba Özerk klipleri, Tuğba Özerk konser fiyatı, Tuğba Özerk konser takvimi, Tuğba Özerk konser tarihleri, Tuğba Özerk konser turne, Tuğba Özerk konser ücreti Tuğba Özerk sahne kaşesi, Tuğba Özerk konseri, Tuğba Özerk konserleri, Tuğba Özerk menajer, Tuğba Özerk menajer iletişim, Tuğba Özerk Menajeri, Tuğba Özerk Menajeri İletişim, Tuğba Özerk menajerlik, Tuğba Özerk resimleri, Tuğba Özerk resmi menajer, Tuğba Özerk resmi menajeri kim, Tuğba Özerk resmi menajerlik, Tuğba Özerk resmi site, Tuğba Özerk sahne bedeli, Tuğba Özerk sahne fiyatı, Tuğba Özerk telefon, Tuğba Özerk telefon numarası, Tuğba Özerk telefonu, Tuğba Özerk videoları

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Bizi Arayın