Web sitemize hoşgeldiniz, 28 Şubat 2021

Uğur Arslan

Uğur Arslan

Uğur Arslan kimdir
Uğur Arslan, 3 Ağustos 1972 tarihinde İstanbul‘da Karagümrük’de dünyaya geldi. Bir kız kardeşi vardır. Babası işçi, annesi ev hanımıdır. İlkokuldan itibaren tiyatro ve sahneyle tanıştı. İlköğrenimini İstanbul Karagümrük “Muallim Naci” İlköğretim Okulu’nda yaptı. Lise eğitimini Orta Doğu Koleji’nde tamamladı. İstanbul Üniversitesi Sakarya Kampüsü Makine Meslek Yüksek Okulu’ndan mezun oldu.

Üniversiteden sonra işe girdiği fabrikadan kısa sürede 2 ayda ayrılarak lise yıllarındaki sunuculuk ve spikerlik idealini gerçekleştirmek için Ak Radyo’da probaşladı. Bir yıl sonrada Kanal 7 televizyonunda sunuculuk ve sonrasında program yapımcılığına başladı. Bir yıl sunuculuk, spikerlik eğitimini aldıktan sonra Amerika‘da New York Film Akademisi’nde yönetmenlik eğitimi gördü.

1999 yılında Askerliğini İzmir Narlıdere’de yaptı.

Uğur Arslan daha çok yazdığı ve seslendirdiği şiirleriyle tanındı.

Kanal 7’de yayınlanan, sosyal yardım içerikli Deniz Feneri adlı TV programını sunmaya başladı. Eski sinema oyuncusu İbrahim Uğurlu ile birlikte sunduğu program kısa sürede büyük ilgi görünce 1998 yılında aynı isimde “Deniz Feneri Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği“ni kurarak Yönetim Kurulu Başkanlı’ğını yaptı. 2002 yılında başkanlığı devrederek onursal başkan olarak devam etti. Deniz Feneri davasından ifadesi alındı ve serbest bırakıldı.

TGRT‘de Yol Hikâyeleri isimli programı sundu.

2006 yılında Uğur Arslan’ın çok sevilen şiirinden yola çıkılarak Osman Yağmurdereli‘in yapımcılığında senaryolaştırıldıktan sonra Hilal Saral yönetmenliğinde çekilen “Karagümrük Yanıyor” adlı dizi filmde oyuncular; Uğur Arslan, Sinem Öztufan, Özlem Yılmaz, Mesut Akusta, Kamil Sönmez gibi oyuncular olmuştur.

2008 yılından 2013 yılına kadar FOX kanalının evlendirme programı “Su Gibi” adlı programını Songül Karlı ile birlikte sundu. “Karagümrük Yanıyor” adında Tv. Dizisi yaptı. 2013 yılında FOX kanalında Mucize Hayatlar isimli programı sundu.

Lise yıllarından itibaren yazdığı şiirlerini, ilki 2000 yılında olmak üzere 3 şiir kitabında topladı.

Amerika’da aldığı eğitim ve televizyonlardaki tecrübesiyle “Uğur Müzik, Film ve Yayıncılık” firmasını 2002 yılında kurdu.

8 Haziran 2012 tarihinde Star TV’de yayınlanmaya başlayan Sunuculuğunu Murat Başoğlu‘nun üstlendiği ve jürileri Erol Evgin, Hande Ataizi ve Seyfi Dursunoğlu olan “Benzemez Kimse Sana” adlı programda; Ümit Erdim, Bay J, Cem Kılıç, Asena Onur Çakmak, Kendi, Ömür Gedik, Pelin Öztekin ile beraber yarıştı.

2014 yılının Mart ayında Kanal 7’de “Uğur Arslan’la Umut Var” isimli programı sunmaya başladı.

Uğur Arslan, 2002 yılında Seçil Aslan ile evlendi. Bir oğlu, bir kızı vardır.

Kitapları :
1999 – Deniz Feneri Gerçek Hayattan Kesitler
2009 – Vefa —
2013 – Aşkın Kanununu Yazsam Yeniden

Filmleri ve Dizileri :
2013 – Mucize Hayatlar (Sunucu)(Tv Programı)
2011 – Sen Değilim (Şahin)(Kısa Film)
2010 – Yasemince (Kendisi)(TV Dizisi)
2006 – Karagümrük Yanıyor (Ramazan)(TV Dizisi)
—————————————————————————————
Uğur Arslan iletişim ; 0532 206 59 59 – 0532 404 66 63
Uğur Arslan menajeri, Uğur Arslan web sitesi, Uğur Arslan iletişim, Uğur Arslan konser fiyatı, Uğur Arslan konser bedeli, Uğur Arslan konser kaşesi, Uğur Arslan organizasyonu, Uğur Arslan menajerlik firması, Uğur Arslan menejeri, Uğur Arslan sahne fiyatı, Uğur Arslan sahne konser fiyatı, Uğur Arslan konser fiyatı ne kadar, Uğur Arslan belediye festival ücreti, Uğur Arslan İmza günü ücreti, Uğur Arslan sahne menajeri, Uğur Arslan ulaşım, Uğur Arslan menajeri, Uğur Arslan menajerlik ulaşım, Uğur Arslan menajeri kim, Uğur Arslan yılbaşı konser fiyatı, Uğur Arslan mail adresi, Uğur Arslan menajer iletişim, Uğur Arslan konser ücreti, Uğur Arslan belediye konser fiyatı, Uğur Arslan festival konser fiyatı, Uğur Arslan menajerlik şirketi, Uğur Arslan telefon numarası, Uğur Arslan menajer,

Sanatçıya Ait Eserler