Web sitemize hoşgeldiniz, 23 Ekim 2019

Haluk Levent 

Haluk Levent 

Haluk Levent kimdir,
26 Kasım 1968 yılında Adana’da doğdu. İlk ve ortaokulu Sabancı İlk Öğretim Okulu’nda okudu. Ortaokul sıralarındaki taklit yeteneği onu tiyatro çalışmalarına yöneltti. Liseyi Adana Atatürk Lisesi’nde okudu. Haluk Levent’in tiyatro faaliyetleri lise yıllarında da devam etti.

Liseden sonra Karadeniz Teknik Üniversitesi Orman Mühendisliği’ni kazandı, bir yıl okudu fakat devam etmedi. Sonra Ankara Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı’nı kazandı ancak yine bir yıl devam etti. İkinci yılında Orta Doğu Üniversitesi Fizik Bölümü’nü kazandı yine devam etmedi. Bu kez Ankara Üniversitesi Muhasebe Bölümü’nü kazandı ancak ısrarla yine devam etmedi ve son olarak Bilkent Üniversitesi Dil Öğretim’e kaydını yaptırdı.

Bu arada ticaretle de uğraşan Haluk Levent işlerinin iyi gitmemesi üzerine İstanbul’a geldi. Özellikle Ortaköy’de barlarda çalışarak geçimini sağlamaya çalışan Haluk Levent 1992 yılının sonlarına doğru ilk albümü “Yollarda Bulurum Seni” yi Nokta Müzik”e yaptı ve o aBu albümle birlikte tanınan Haluk Levent sayısız hayır konserine çıktı. Buradan elde edilen gelirlerle yüzlerce insana dializ ve solunum makinesi aldı. 1989 yılında çekte tahrifat suçu işlediği gerekçesiyle 9 ay 15 gün cezaevinde yattı. Cezaevi günlerinde kendisini sevenlerin yalnız bırakmadığını söyleyen Haluk Levent cezaevi çıkışından sonra konserlerine devam etti.

Albümleri satış rekorları kıran Haluk Levent askere giderken “Yine Ayrılık” adlı albümünü çıkardı. Bu arada çevreci özellikleri ile de bilinen genç sanatçı destek amacıyla 11 saat sahnede şarkı söyleyerek kırılması güç bir rekoru elinde bulunduruyor.

2017 Yılın’da Haluk Levent’in Çanakkale şehitlerini anmak için dev bir orkestrayla söylediği İzmir Marşı sosyal medya üzerinden hızla yayıldı ve çok beğenildi. Haluk Levent İzmir Marşı klibini dedesi anısına da hazırladığı açıklamasında bulundu. Haluk Levent’in İzmir Marşı klibinin çekildiği konferans salonundaki koltuklarda ise İzmir’in savunmasında etkili olan kahramanların isimleri yer aldı.

Haluk Levent Albümleri,
Solo Albümler
Yollarda / Bu Ateş Sönmez – 1993
Bir Gece Vakti – 1995
Arkadaş – 1996
Mektup – 1997
Yine Ayrılık – 1998
Www leyla com – 2000
Kral Çıplak – 2001
Bir Erkeğin Günlüğü – 2002
Özel Canlı İstanbul Konseri – 2003
Türkiye Turnesi – 2003
Aç Pencereni – 2004
Annemin Türküleri – 2005
Akşam Üstü – 2006
Karagöz ve Hacivat – 2010
Dostane – 2014
———————————————————————————-
Haluk Levent İletişim 0532 206 59 59 – 0532 404 66 63
Haluk Levent İletişim, Haluk Levent İletişim Bilgileri, Haluk Levent Menejer, Haluk Levent Menejeri, Haluk Levent Menejerlik, Haluk Levent Menajer,Haluk Levent Menajeri, Haluk Levent Menajerlik, Haluk Levent Resmi, Haluk Levent Resmi Menejer, Haluk Levent Resmi Menejeri, Haluk Levent Resmi Menejerlik, Haluk Levent Resmi Menajer, Haluk Levent Resmi Menajeri, Haluk Levent Resmi Menajerlik, Haluk Levent Resmi Menajeri Kim, Haluk Levent Resmi Menejeri Kim, Haluk Levent Resmi Site, Haluk Levent Resmi Sitesi, Haluk Levent Telefon, Haluk Levent Telefonu, Haluk Levent Telefon Numarası, Haluk Levent Konser, Haluk Levent Konseri, Haluk Levent Konserleri, Haluk Levent KonserTakvimi,Haluk Levent Konser Fiyatı, Haluk Levent Konser Ücreti, Haluk Levent Konser Bedeli, Haluk Levent Düğün Ücreti, Haluk Levent Düğün Fiyatı,Haluk Levent Düğün Kaşesi, Haluk Levent Düğün Organizasyonu, Haluk Levent Biyografi, Haluk Levent Hayatı, Haluk Levent Klip, Haluk Levent Klipleri, Haluk Levent Şarkıları, Haluk Levent Videoları, Haluk Levent Resimleri, Haluk Levent Fotoğrafları, Haluk Levent Kaşe, Haluk Levent Kaşesi

Sanatçıya Ait Eserler