Web sitemize hoşgeldiniz, 28 Şubat 2021

Haktan

Haktan

Haktan Canevi Kimdir
Şarkıcı olan Haktan Canevi tanımayanlar için bilgilerini hayatını sizinle paylaşıyorum meleklerim…Doğrusu bende tanımıyorum bu sayede tanımış olacağım…İşte sizinle onun sevilen şarkılarından birinin sözlerini paylaşıyorum….

14 Kasım 1973 doğumlu Haktan, İzmir’de hayatının büyük bölümünü geçirdi. İzmir doğumlu olan sanatçının annesi keman sanatçısı, babası kanun sanatçısıydı. Sanatçı bir ailenin tek oğludur.

Müziğe küçük yaşlarda annesi ve babası ayrıldıktan sonra başladığını belirten Haktan, müziğin bir yaşam parçası olduğunu belirtmekte. Yirmi senedir sahnede olan ve içinden geldiği şekilde, yaşadığı gibi yorumlamaktadır.
İlk albümünde en büyük destekçisi eşi oldu. İletişim Fakültesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım Bölümü mezunu olan eşi, aynı zamanda basın danışmanlığını ve imagemakerlığını yapmaktadır.
“Haktan Yorumlar” albümünü değişik tarzlarda oluşturduğu bir albüm olarak nitelendirmektedir.
——————————————————————————-
Haktan İletişim ; 0532 206 59 59 – 0532 404 66 63
Haktan menajeri, Haktan web sitesi, Haktan iletişim, Haktan konser fiyatı, Haktan konser bedeli, Haktan konser kaşesi, Haktan organizasyonu, Haktan menajerlik firması, Haktan menejeri, Haktan sahne fiyatı, Haktan sahne konser fiyatı, Haktan konser fiyatı ne kadar, Haktan belediye festival ücreti, Haktan İmza günü ücreti, Haktan sahne menajeri, Haktan ulaşım, Haktan menajerlik ulaşım, Haktan menajeri kim, Haktan yılbaşı konser fiyatı, Haktan mail adresi, Haktan menajer iletişim, Haktan konser ücreti, Haktan belediye konser fiyatı, Haktan festival konser fiyatı, Haktan menajerlik şirketi, Haktan telefon numarası, Haktan menajer,Haktan İletişim, Haktan İletişim Bilgileri, Haktan Menejer, Haktan Menejeri, Haktan Menejerlik, Haktan Menajer,Haktan Menajeri, Haktan Menajerlik, Haktan Resmi, Haktan Resmi Menejer, Haktan Resmi Menejeri, Haktan Resmi Menejerlik, Haktan Resmi Menajer, Haktan Resmi Menajeri, Haktan Resmi Menajerlik, Haktan Resmi Menajeri Kim, Haktan Resmi Menejeri Kim, Haktan Resmi Site, Haktan Resmi Sitesi, Haktan Telefon, Haktan Telefonu, Haktan Telefon Numarası, Haktan Konser, Haktan Konseri, Haktan Konserleri, Haktan KonserTakvimi,Haktan Konser Fiyatı, Haktan Konser Ücreti, Haktan Konser Bedeli, Haktan Düğün Ücreti, Haktan Düğün Fiyatı,Haktan Düğün Kaşesi, Haktan Düğün Organizasyonu, Haktan Biyografi, Haktan Hayatı, Haktan Klip, Haktan Klipleri, Haktan Şarkıları, Haktan Videoları, Haktan Resimleri, Haktan Fotoğrafları, Haktan Kaşe, Haktan Kaşesi

Sanatçıya Ait Eserler