Web sitemize hoşgeldiniz, 28 Ekim 2021

Fatih Bulut

Fatih Bulut

Çok Sevdim Yalan Oldu şarkısı ile bir süre gündem olan ve dinlenme rekoru kıran şarkıcı Fatih Bulut’un hayatı merak ediliyor. Aslen Kayserili olan Fatih Bulut 10 kardeş. Babasını kanserden abisini ise kalp krizinden kaybeden Fatih Bulut küçük yaşta türkücülük yaparak ailesine bakmış. Peki 2 çocuğu olduğu bilinen Fatih Bulut evli mi eşi kimdir?

Oyucu İrem Sak’ın videosunu paylaştıktan sonra kısa sürede ünlü olan ve Çok Sevdim Yalan Oldu şarkısı ile dinlenme rekoru kıran türkücü Fatih Bulut kimdir? Katıldığı programlarda hayatı merak edilen Fatih Bulut aslen Kayserili ve 10 kardeşli bir aileden geliyor. Babasını kanser nedeniyle abisini de kalp krizi nedeniyle kaybeden Fatih Bulut küçük yaşta türkücülük yaparak ailesine bakmaya çalışmış. Evli ve 2 çocuğu olduğu bilinen Fatih Bulut birçok mekanda sahne aldı.

Kayserili düğün şarkıcısı Fatih Bulut, söz ve müziği kendine ait olan “Çok Sevdim Yalan Oldu” adlı şarkısıyla tanındı. Şarkı oyuncu İrem Sak’ın yaptığı paylaşımla yayıldı ve kısa sürede sosyal medyada paylaşım rekorları kırdı.

Köydeki düğünlerde şarkı söyleyerek geçimini sağlayan Fatih Bulut’un 10 kardeşi var. Babasını kanserden, abisini ise kalp krizinden kaybetti. Baba olmak için 7 yıl bekleyen Fatih Bulut’un bir kız ve erkek olmak üzere 2 çocuğu var.
——————————————————————————————————————————-

Organizasyonlarınız için Temin Edebileceğimiz Booking Anlaşmalı Sanatçı Listemiz için Lütfen Tıklayın

(Bu Sayfa Tanıtım amaçlı Oluşturulmuştur.Fiyatlarımıza ulaşım,Konaklama,Ses Sahne Sistemleri ve Vergiler Dahil Değildir.)

(ÖNEMLİ NOT:İnternet web sitelerine Sanatçı Fiyatları Koyan Kişiler İtibar Etmeyin Çünkü Sanatçı Fiyatları Konser,festival Düğün ve Mekan için
değişkendir Ve Bu Fiyatlardan Sanatçıların ve Menajerlerin Bilgisi Dahilinde Koyulmamamıştır
Saygılarımızla)

MY Music Production Menajerlik & Organizasyon Hizmetleri
1993’den Bugüne Hizmetinizdeyiz
Bizi Daha Yakından Tanımak İçin Lütfen RERANSLARIMIZI Burayı hemen Tıklayın 
Konser,Düğün,Bayi Toplantısı ve Tüm Organizasyonlarınızda
Bizimle iletişime geçebilirsiniz
İletişim Bilgilerimiz
Genel Koordinatör: Muharrem Yıldırım : 0532 206 59 59
Ofis Asistan İletişim Gsm : 0532 404 66 63 – 0532 460 15 97
Mail:mymenajerlik@gmail.com
Web Sitelerimiz
https://muharremyildirim.com/
https://mymenajerlik.com/
https://www.mysanatcifiyatlari.com/
Facebook @mymenajerlik Instegram Hesablarımız @mymenajerlik @muharremyildirimofficial

Sanatçıya Ait Eserler