Web sitemize hoşgeldiniz, 26 Eylül 2021

Beyza Durmaz

Beyza Durmaz

Beyza Durmaz Kimdir?
Beyza Durmaz 2006 yılında Koku isimli albüm ile müzik piyasasına giriş yapmış asıl çıkışını ise 2015 yılında çıkardığı Olan Var Olmayan Var isimli albümü ile gerçekleştirmiştir. Özel Kültür Lisesi mezuniyetinin ardından İstanbul Üniversitesi İngilizce İşletme Bölümü’nden mezun olmuştur. Üniversite döneminde Grup Nefes’te solist olarak görev alan Beyza Durmaz mezun olduktan sonra ise Mustafa Sandal’ın vokalistliğini yapmaya başlamıştır.

Bir çok reklam ve dizilerin müziklerini’de yapan başarılı sanatçı Beyza Durmaz POPSAV Müzik Ödülleri ve KRAL TV Video Müzik ödüllerinde en iyi çıkış yapan sanatçı adayları arasında gösterilmiştir. Mustafa Ceceli’nin Kalpten albümü’nün çıkış parçası olan Hüsran Ali Cem Cehreli ve Beyza Durmaz’a aittir. 1977 doğumlu sanatçı Beyza Durmaz İstanbul’da dünyaya gelmiştir.
—————————————————————————————
Beyza Durmaz iletişim 0532 206 59 59 – 0532 404 66 63
Beyza Durmaz menajeri, Beyza Durmaz web sitesi, Beyza Durmaz iletişim, Beyza Durmaz konser fiyatı, Beyza Durmaz konser bedeli, Beyza Durmaz konser kaşesi, Beyza Durmaz organizasyonu, Beyza Durmaz menajerlik firması, Beyza Durmaz menejeri, Beyza Durmaz sahne fiyatı, Beyza Durmaz sahne konser fiyatı, Beyza Durmaz konser fiyatı ne kadar, Beyza Durmaz belediye festival ücreti, Beyza Durmaz İmza günü ücreti, Beyza Durmaz sahne menajeri, Beyza Durmaz ulaşım, Beyza Durmaz menajeri, Beyza Durmaz menajerlik ulaşım, Beyza Durmaz menajeri kim, Beyza Durmaz yılbaşı konser fiyatı, Beyza Durmaz mail adresi, Beyza Durmaz menajer iletişim, Beyza Durmaz konser ücreti, Beyza Durmaz belediye konser fiyatı, Beyza Durmaz festival konser fiyatı, Beyza Durmaz menajerlik şirketi, Beyza Durmaz telefon numarası, Beyza Durmaz menajer,

Sanatçıya Ait Eserler