Özgün - Sadece Arkadaşız (Official Video)

Özgün iletişim 0 532 206 59 59 Özgün İletişim Telefonu

Özgün kimdir?

Seslendirdiği aşk şarkıları ile gönüllerde taht kuran ünlü sanatçı Özgün hakkında bilinmeyenleri sizler için araştırdık. İşte ünlü sanatçının özel hayatı ve müzik kariyeri detayları…
19 Ekim 1979’da Eskişehir’de doğdu. Tek çocuk olarak büyüdü. 8 yaşındayken Eskişehir Anadolu Üniversitesi Çocuk Korosu’na girdi. Daha o yaştayken bile tek hayali konservatuvara gidebilmekti. Ancak babası bu konuya pek de olumlu yaklaşmıyordu. Ama o çok direndi ve de sınav sabahı uyuya kalan babasını zorla uyandırarak konservatuvar sınavına girdi.

Özgün İletişim Bilgileri 0532 206 59 59

Sonuçlar açıklandı, viyola bölümünü kazanmıştı. Annesi ve babası ile birlikte ansiklopediden viyolayı arayıp buldu ve nasıl bir enstrüman olduğunu o zaman öğrendi. 11 yaşında tek başına Ankara’nın yolunu tuttu…

Ankara Devlet Konservatuvarı’nda yatılı olarak okumaya başladı. Bir yandan da gitar çalıyordu kendi kendine… 16 yaşındayken bu işten para kazanmaya başladı. Tabii hem gitar çalıp, hem şarkı söyleyerek.Önce kafelerde sahneye çıkmaya başladı. Okuldan kaçıyor, sahne programınıyapıyor ve gece 03’de tekrar sessizce yatakhaneye giriyordu. Yani o dönem hep kapı yerine pencereyi kullandı.

Özgün İletişim 0532 206 59 59

Kafelerden barlara transfer oldu. İlk bar çalışması çok beğenildi ve epey bir popülerlik kazandı. Gece 24’de sahne alıp, sabahın ilk ışıklarında sahneden iniyordu. Geceleri çok geç yattığı için viyola çalışmaları etkilenmeye başlamıştı.

Mezuniyet dönemi gelip çattığında içini “ya mezun olamazsam” korkusu sardı. Her şeyden elini eteğini çekti ve kendisini okulun çalışma odasına kapatıp sabahlara kadar viyola çalıştı. Bu sıkıntıları unutturacak bir sonuçla okuldan mezun oldu.

Özgün Menajeri 0532 206 59 59

100 üzerinden 99 aldı…Okulda kalması için teklif geldi. Kabul etti ama biryandan da bar çalışmalarına devam ediyordu. Bu arada Cumhurbaşkanlığı Senfoni Orkestrası’nda da çalışmaya başladı. Araya bir de master sıkıştırdı ve Polonya’ya gidip master class çalışması yaptı. Polonya dönüşü okulun oda orkestrasında da çalışmaya başladı. Tabii ki amacı senfonide kadrolu olarak yer alabilmekti. Ama zaman içinde bu ihtimalin zayıfladığını gördü ve sonunda klasik müzik ile yollarını ayırmaya karar verdi.

Bir yandan da artık söz yazıp, beste yapıyordu. Baktı ki başta “Elveda” olmak üzere şarkıları çok beğeniliyor ve isteniyor hemen orkestra arkadaşlarıyla içinde Elveda, Günahkar, Yanarım, Yıllar yılı ve Eyvah’ın olduğu 5 şarkılık bir demo kaydettiler ve Istanbula gelgitler başlamış oldu. Bu dönem içerisinde bir kaç plak şirketiyle görüştü ama istediği şart ve sonuçları elde edemedi.

Özgün Menajer 0532 206 59 59

Sonunda Tolga ile tanıştı ve her şey bir anda değişti, hızlandı ve yol almaya başladı. Tolga’nın inancı ve disiplini ilk albümünün prodüktörü ve ev arkadaşının hırs ve hevesiyle birleşince kendisini, Istanbul’da ailesi evini taşırken, studyoda şarkı söylerken buldu.

2005 Kasım’da çıkardığı Elveda adlı albümünden Elveda,Seytan,Yanarım,Kandırman Lazım,Günahkar ve Aşk Ciçeği klipleriyle şarkıları tüm radyolarda ve müzik kanallarında 1 numaralara kadar yükseldi ve ona başta Altın Kelebek, Powerturk,Istanbul fm olmak üzere 40’ın üstünde ödül kazandırdı (en iyi çıkış yapan erkek,en iyi şarkı,en iyi beste,en iyi erkek şarkıcı,en iyi şarkı,en iyi video…)

2. Albümde devreye Iskender Paydaş girdi ve Isra Gülümser,Murat Cekem ve Tolga Kilic’inda ekibe katılmasıyla hummalı bir çalışma dönemi başladı. Temmuz 2007’de Ozgün,Isra,Ozgün&Isra:) Iskender,Murat ve Ender imzalı şarkılardan oluşan “Nöbetçi Aşık” isimli 2. albümü piyasadaydı.

Bu albümünde de Kıvırır, Acıyı Çeken Anlar, Yalnızlık ve Kıpır Kıpır klipleriyle müzik piyasasındaki yerini sağlamlaştıran Özgün, Müyap Gold ödülünü de ödüllerinin arasına eklemiş oldu.

Özgün Menajerlik 0532 206 59 59

Özgün’ü konser,festival, Mekan ve Düğün etkinliklerinize davet için lütfen bizi arayın.

Organizasyonlarınız için Temin Edebileceğimiz Booking Anlaşmalı Sanatçı Listemiz için Lütfen Tıklayın

(Bu Sayfa Tanıtım amaçlı Oluşturulmuştur.Fiyatlarımıza ulaşım,Konaklama,Ses Sahne Sistemleri ve Vergiler Dahil Değildir.)

(ÖNEMLİ NOT:İnternet web sitelerine Sanatçı Fiyatları Koyan Kişiler İtibar Etmeyin Çünkü Sanatçı Fiyatları Konser,festival Düğün ve Mekan için
değişkendir Ve Bu Fiyatlardan Sanatçıların ve Menajerlerin Bilgisi Dahilinde Koyulmamamıştır
Saygılarımızla)

Muharrem Yıldırım Music Production Menajerlik & Organizasyon Hizmetleri
1993’den Bugüne Hizmetinizdeyiz

İletişim Bilgilerimiz
Genel Koordinatör: Muharrem Yıldırım : 0532 206 59 59
Merkez Ofis iletişim Bilgileri : 0212 217 59 59 – 0216 378 59 59
Organizasyon sorumlusu Şebnem Yıldırım 0532 450 72 70

Adres: Müsahip Sk.No 20 Ortaköy, 34347 BEŞİKTAŞ /İSTANBUL

Mail:mymenajerlik@gmail.com
Web Sitelerimiz
https://muharremyildirim.com/
https://mymenajerlik.com/
https://www.mysanatcifiyatlari.com/
Resmi Instagram Hesablarımız @mymenajerlikofficial @muharremyildirimofficial

Özgün belediye festival ücreti, Özgün belediye konser fiyatı, Özgün Biyografisi, Özgün festival konser fiyatı, Özgün İletişim, Özgün İmza günü ücreti, Özgün Konser Bedeli, Özgün Konser Fiyatı, Özgün konser fiyatı ne kadar, Özgün konser kaşesi, Özgün Konser Ücreti, Özgün mail adresi, Özgün Menajer, Özgün menajer iletişim, Özgün Menajeri, Özgün menajeri kim, Özgün Menajerlik, Özgün menajerlik firması, Özgün menajerlik şirketi, Özgün menajerlik ulaşım, Özgün Menejeri, Özgün organizasyonu, Özgün Resmi Menajeri Kim, Özgün sahne fiyatı, Özgün sahne konser fiyatı, Özgün sahne menajeri, Özgün Telefon Numarası, Özgün ulaşım, Özgün web sitesi, Özgün yılbaşı konser fiyatı

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Bizi Arayın
Verified by MonsterInsights