Web sitemize hoşgeldiniz, 22 Nisan 2024
Beğen 5

Mustafa Keser Kimdir ?

Mustafa Keser iletişim 0 532 206 59 59 Mustafa Keser İletişim Telefonu

Mustafa Keser kimdir ?

Mustafa Keser, 1945 yılında Elazığ‘ın Maden ilçesinde doğmuştur. Kendinden dokuz yaş küçük bir de kız kardeşi vardır. İlk ve orta öğrenimini Maden ilçesinde yaptı. Lise eğitimine Diyarbakır‘da Ziya Gökalp Lisesinde başladı ve Sivas‘da 4 Eylül Lisesi’nden mezun oldu. Babası müzisyen olan Mustafa Keser, ortaokul ve lise yıllarında keman, ud, bağlama gibi enstrümanları iyi derecede çalmasını öğrendi. Liseden sonra tahsiline devam edemediği için kendine müziği meslek olarak seçti.

Bu nedenle 1965 yılında İstanbul‘a gitti, çeşitli şarkıcılara eşlik etti, zaman zaman da kendi çalıp şarkı söyleyerek gazinolarda çalıştı. Daha sonra askerliğini yapmak için İstanbul’dan ayrılarak acemi birliğini Manisa‘da, usta birliğini ise İzmir Narlıdere’de bitirdi.

Mustafa Keser İletişim Bilgileri ; 0532 206 59 59 – 0532 404 66 63

Askerlik görevi bittikten sonra İzmir’de müzik iyi bir yer edinmesi sebebiyle İzmir’e yerleşti. O yıllarda anne babası boşanınca annesini ve kız kardeşini de yanına aldı. 15 yıla yakın İzmir‘de çalıştı. Bu arada çaldığı mevcut sazlara ilaveten yaylı tambur, mızraplı tambur, buzuki, piyano gibi birçok enstrümanı da çalmasını öğrendi.

TRT İzmir Radyosu’nda mahalli sanatçı olarak görev çalıştığı sırada aynı zamanda Çiğli Askeri Hava Üssü ‘nde 4 yıl memurik, market işletmeciliği gibi çeşitli işlerde yaptı.

Mustafa Keser İletişim 0532 206 59 59

Mustafa Keser, 1975 yılında TRT‘nin açmış olduğu amatör ses yarışmasını Türk Halk Müziği dalında kazanarak TRT’de çalışmaya başladı. 1982 yılına kadar TRT İzmir Radyosu’nda mahalli sanatçı olarak görev yaptı. Kani Karaca‘dan müzik dersleri aldı.

1982 yılında yine TRT kurumunun açtığı yetişmiş sanatçı sınavını bu kez Türk Sanat Müziği dalında kazandı. TRT İzmir Radyosu’nda ses sanatçısı olarak göreve başladı. TRT’de çalıştığı yıllar içerisinde Mevlana‘yı anma törenleri dolayısıyla on yıla yakın Konya‘ya gitti. 1989 yılında istemeden de olsa TRT’den ayrılıp İstanbul’a yerleşti.

Mustafa Keser Menajeri 0532 206 59 59

1995 yılında, HBB televizyonunda “Mustafa Keser ve İstekleriniz” isimli ve canlı olarak yayınlanan şarkı istekleri programına başladı. İleriki yıllarda bu programı Kanal 6, Samanyolu TV ve Flash TV televizyonlarında da “Mustafa Keser Sizlerle” ismi altında devam etti. Bu yıllar içerisinde “ALTIN KELEBEK, MAGAZİN GAZETECİLERİ DERNEĞİ” ve benzeri birçok müzik ödülü kazandı.

Mustafa Keser, halen Cuma, Cumartesi günleri Beylerbeyi’nde vapur iskelesi sokağında bulunan “KESER MÜZİKHOL” adlı kendi gazinosunda ve çeşitli konser çalışmalarıyla da müzik yaşantısına devam etmektedir.

Mustafa Keser Menajer 0532 206 59 59

Mustafa Keser, 1978 yılında Nilüfer Hanım ile evlendi. Yunus Emre Keser (d.1979), Emrah Keser (d.1984), Emre Keser (d.1987) adlarında üç oğlu vardır.

1965 yılında İstanbul‘a yeni geldiğinde Yeşilçam Sokağı’nda bir handa kalıyordu. Göksel Arsoy‘la Sevda Ferdağ‘ın başrolde oynadığı “Son Darbe” adlı sinema filmine bağlamacı aramaya geldiklerinde rolü kaptı.

Filmleri ve Dizileri :
Oyuncu :
2015 – Düğün Dernek 2: Sünnet (Kendisi) (Sinema Filmi)
2004 – Şeytan Ayrıntıda Gizlidir (Şeco / Konuk Oyuncu) (TV Dizisi)
2001 – Cesur Kuşku (TV Dizisi)
1986 – Olacak O Kadar (Kendisi) (TV Dizisi)
1965 – Son Darbe (Bağlamacı) (Sinema Filmi)

Mustafa Keser Menajerlik 0532 206 59 59

Mustafa Keser’i konser,festival, Mekan ve Düğün etkinliklerinize davet için lütfen bizi arayın.

Organizasyonlarınız için Temin Edebileceğimiz Booking Anlaşmalı Sanatçı Listemiz için Lütfen Tıklayın

(Bu Sayfa Tanıtım amaçlı Oluşturulmuştur.Fiyatlarımıza ulaşım,Konaklama,Ses Sahne Sistemleri ve Vergiler Dahil Değildir.)

(ÖNEMLİ NOT:İnternet web sitelerine Sanatçı Fiyatları Koyan Kişiler İtibar Etmeyin Çünkü Sanatçı Fiyatları Konser,festival Düğün ve Mekan için
değişkendir Ve Bu Fiyatlardan Sanatçıların ve Menajerlerin Bilgisi Dahilinde Koyulmamamıştır
Saygılarımızla)

Muharrem Yıldırım Music Production Menajerlik & Organizasyon Hizmetleri
1993’den Bugüne Hizmetinizdeyiz

İletişim Bilgilerimiz
Genel Koordinatör: Muharrem Yıldırım : 0532 206 59 59
Merkez Ofis iletişim Bilgileri : 0212 217 59 59 – 0216 378 59 59
Organizasyon sorumlusu Şebnem Yıldırım 0532 450 72 70

Adres: Müsahip Sk.No 20 Ortaköy, 34347 BEŞİKTAŞ /İSTANBUL

Mail:mymenajerlik@gmail.com
Web Sitelerimiz
https://muharremyildirim.com/
https://mymenajerlik.com/
https://www.mysanatcifiyatlari.com/
Resmi Instagram Hesablarımız @mymenajerlikofficial @muharremyildirimofficial

Mustafa Keser Menajer, Mustafa Keser Menajeri, Mustafa Keser Menajeri Kim, Mustafa Keser menajerlik, Mustafa Keser menajeri kim, Mustafa Keser Menajer Numarası, Mustafa Keser Menajerlik Numarası, Mustafa Keser Resimleri, Mustafa Keser Resmi, Mustafa Keser Resmi Menajer, Mustafa Keser Resmi Menajeri, Mustafa Keser Resmi Menajeri Kim, Mustafa Keser Resmi Menajerlik, Mustafa Keser Resmi Menejer, Mustafa Keser Resmi Menejeri, Mustafa Keser Resmi Menejeri Kim, Mustafa Keser Resmi Menajerlik Numarası, Mustafa Keser Resmi Site, Mustafa Keser Resmi Sitesi, Mustafa Keser Şarkıları, Mustafa Keser Telefon, Mustafa Keser Telefon Numarası, Mustafa Keser Telefonu, Mustafa Keser Videoları,Mustafa Keser belediye konseri, Mustafa Keser ferstival konseri, Mustafa Keser Biyografi, Mustafa Keser Biyografisi, Mustafa Keser Düğün Fiyatı, Mustafa Keser yılbaşı fiyatı, Mustafa Keser yılbaşı programı, Mustafa Keser yılbaşı programı nerede?, yılbaşında Mustafa Keser nerede çıkıyor?, yılbaşında Mustafa Keser nerede sahne alıyor?, Mustafa Keser yılbaşı 2022, Mustafa Keser yılbaşı 2023, Mustafa Keser yılbaşı konseri nerede, Mustafa Keser Düğün Kaşesi, Mustafa Keser Düğün Organizasyonu, Mustafa Keser Düğün Ücreti, Mustafa Keser Fotoğrafları, Mustafa Keser Hayatı, Mustafa Keser iletişim, Mustafa Keser iletişim bilgileri, Mustafa Keser Kaşe, Mustafa Keser Kaşesi, Mustafa Keser Klip, Mustafa Keser Klipleri, Mustafa Keser konser, Mustafa Keser Konser Bedeli, Mustafa Keser konser fiyatı, Mustafa Keser Konser Ücreti, Mustafa Keser Konseri, Mustafa Keser Konserleri, Mustafa Keser Konser Takvimi

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Bizi Arayın